Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Firmy z sektora MŚP mogą skorzystać z wielu form dofinansowania na rozwój w ramach funduszy unijnych fot. funduszeunijne.gov.plFirmy z sektora MŚP mogą skorzystać z wielu form dofinansowania na rozwój w ramach funduszy unijnych; fot. funduszeunijne.gov.pl

 

Przedsiębiorcy myślący o dalszym rozwoju swojej firmy poprzez np. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań czy promocję zagraniczną, mogą na ten cel uzyskać środki z funduszy unijnych. Chętni do skorzystania z takiej formy wsparcia mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, który organizuje Punkt Informacji o Funduszach Unijnych w Sieradzu. By wziąć udział w zaplanowanym na 21 maja webinarium należy się wcześniej zapisać.

 

 

Z powodu panującej epidemii koronawirusa sytuacja ekonomiczna wielu firm jest trudna i mogą pojawiać się problemy z utrzymaniem w nich płynności finansowej, a co za tym idzie – istnieje także ryzyko ograniczania zatrudnienia. Z pomocą przychodzą fundusze europejskie, w ramach których osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą starać się o dofinansowanie na rozwój swoich przedsiębiorstw. Mowa m.in. o programach operacyjnych czy programach regionalnych, które oferują wiele różnorodnych form wsparcia.

 

By przedsiębiorcy mieli jak największą wiedzę o możliwościach pozyskania środków unijnych, Punkt Informacji o Funduszach Unijnych w Sieradzu organizuje bezpłatne szkolenie. Uczestnicy webinarium będą mogli zapoznać się z szeregiem zagadnień dotyczących zasad aplikowania o środki na rozwój swojej firmy.

 

W programie znalazły się takie formy wsparcia, jak innowacje w sektorze MŚP, wsparcie dla firm dotkniętych gospodarczymi skutkami COVID-19, pożyczki Jeremi 2 i bony szkoleniowe. Przekazane zostaną także informacje na temat pożyczek płynnościowych i kredytów technologicznych. Co ważne, w trakcie trwania szkolenia będzie możliwość zadawania pytań za pomocą czatu. Szczegółowy program webinarium dostępny jest w załączniku poniżej.

 

Webinarium odbędzie się 21 maja 2020 r. od godz. 11:30 do 12:10. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 18 maja 2020 roku.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań można skontaktować się z organizatorem pod nr tel. 43 678 40 80 oraz 43 43 822 89 25.

 

AP

 

 

 

Załączniki:
Download this file (Program.pdf)Program webinarium[ ]501 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl