joombig banner rotation images

Menu

 

W Studiu Reklamy i Wizerunku Joanny Ciupy każdy znajdzie coś dla siebieW Studiu Reklamy i Wizerunku Joanny Ciupy każdy znajdzie coś dla siebie                                                                         fot./archiwum firmy


Masz firmę? Potrzebujesz reklamy, świeżego i profesjonalnego spojrzenia na swoją działalność? A może chciałbyś znaleźć oryginalny prezent dla kogoś ważnego? Zajrzyj na profil Studia Reklamy i Wizerunku Joanny Ciupy Studia Reklamy i Wizerunku Joanny Ciupy, które właśnie przyłączyło się do naszej akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Tu znajdziesz to, czego szukasz, i wcale nie musisz wychodzić z domu.

 


W bełchatowskim Studiu Reklamy i Wizerunku doradzą, podpowiedzą, poprowadzą od początku do końca, bo ich oferta jest kompleksowa. Projekt to dopiero początek przygody, którą wieńczy jego realizacja. Nieważne, czy jest on mały, czy duży. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz identyfikacji wizualnej firmy, wydruku wielkoformatowego, drobnych elementów dekoracyjnych, zindywidualizowanych podarunków czy gadżetów reklamowych. Do każdego zamówienia podchodzą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 

Działają także teraz, w czasie epidemii koronawirusa. By nie narażać ani pracowników, ani klientów chętnie odbierają telefony i często zaglądają do swojej skrzynki mailowej. Możecie więc dzwonić pod numer 607 599 646 lub pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Znajdziesz ich też na Facebooku i Instagramie.

 

Pamiętajcie, sięgając po lokalne produkty i korzystając z usług regionalnych firm, możemy sprawić, że powrót do tej „nowej normalności” będzie dla nas wszystkich łatwiejszy. Wsparcie miasta jest tu bardzo ważne, ale bez zaangażowania klientów nasi przedsiębiorcy długo jeszcze odczuwać mogą negatywne skutki pandemii. Nie pozwólmy na to.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020