Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Decyzje w sprawie stypendium socjalnego będzie mozna odebrać w najbliższym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 w BełchatowieDecyzje w sprawie stypendium socjalnego będzie można odebrać w najbliższym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie

 

Miasto pozyskało środki finansowe na wypłatę stypendium socjalnego. Otrzymają je bełchatowscy uczniowie, którym zostało ono przyznane na początku bieżącego roku szkolnego. Po decyzje w sprawie drugiej już transzy finansowego wsparcia rodzice muszą zgłosić się osobiście.

 

 

Pomoc materialna przysługuje dzieciom i młodzieży mieszkającym w Bełchatowie. Stypendium wypłacane będzie tym, którzy na początku roku szkolnego 2019/2020 złożyli odpowiednie wnioski i otrzymali zgodę na przyznanie takiej formy wsparcia finansowego. By móc ubiegać się o wypłatę środków w ramach stypendium socjalnego, najpierw należy odebrać stosowną decyzję.


Mogą to zrobić rodzice lub prawni opiekunowie dzieci. Pracownik Wydziału Oświaty bełchatowskiego magistratu czekać na nich będzie w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego 11, w dyżurce przy wejściu głównym do budynku. Decyzje do odbioru będą wyłącznie przez trzy dni - od 6 do 8 maja, w godz. 9.00-13.00.


Za względu na panującą epidemię koronawirusa i obowiązujące wszystkich obostrzenia prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności.


Więcej informacji na temat wypłaty stypendium socjalnego uzyskać można w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta w Bełchatowie pod numerem telefonu 44 733 51 72.


KZB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl