joombig banner rotation images

Menu

Z darmowych porad prawnych można skorzystać drogą telefoniczną lub mailowąZ darmowych porad prawnych można skorzystać drogą telefoniczną lub mailową

 

Potrzebujesz porady prawnej? Ze względu na epidemię koronawirusa działanie podległych Staroście Bełchatowskiemu Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej jest zawieszone do odwołania. Pracujący w nich prawnicy udzielają jednak porad zdalnie – można skontaktować się z nimi telefonicznie i mailowo.

 

Decyzją Starosty Bełchatowskiego funkcjonowanie Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego jest zawieszone do odwołania. W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19 nie działa pięć takich punktów, w tym ten znajdujący się w bełchatowskim Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1, w budynku B, pok. 4.

 

Osoby potrzebujące porady prawnej lub obywatelskiej mogą jednak uzyskać pomoc korzystając ze środków porozumiewania się na odległość. W załączniku poniżej dostępne jest oświadczenie uprawniające do skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Należy je wypełnić i po uzgodnieniu telefonicznym jego skan lub zdjęcie przesłać na adres mailowy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 723 721 725.

 

>>>>> Kto może skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej?

 

O terminie wznowienia usług nieodpłatnych porad prawnych mieszkańcy powiatu będą informowani na bieżąco.

 

AP

 

Działanie Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej decyzją starosty jest zawieszone do odwołaniaDziałanie Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej decyzją starosty jest zawieszone do odwołania

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020