joombig banner rotation images

Menu

Punkty Nieodpłatnych Porad Prawnych pozostaną zamkniętne aż do odwołania W najbliższym czasie nie będzie można skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych

 

Zgodnie z decyzją Starosty Bełchatowskiego Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego zostają zamknięte aż do odwołania. Ma to związek z szerzącą się w kraju epidemią koronawirusa.

 

 

Biorąc pod uwagę ogólną sytuację zagrożenia epidemicznego w kraju, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zawiesiło funkcjonowanie wszystkich czterech Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, w tym tego znajdującego się w bełchatowskim Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1, w budynku B, pok. 4. Nieczynne będą również jednostki zlokalizowane w siedzibie bełchatowskiego Starostwa, w Zelowie i Szczercowie. Z kolei w Kleszczowie zawieszona została działalność Punktu Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego.

 

O terminie wznowienia usług nieodpłatnych porad prawnych mieszkańcy powiatu będą informowani na bieżąco. Więcej informacji uzyskać można pod nr. telefonu 723 721 725.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020