Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Prezydent Marek Chrzanowski, spotkał się z pomysłodawcami koncertu „Zaduszkowe wspomnienie”. Podziękował im za osobiste zaangażowanie i inicjatywę.


W listopadzie bełchatowianie mieli okazję wziąć udział w dwóch koncertach zatytułowanych „Zaduszkowe wspomnienie”. Pierwszy z nich odbył się 3 listopada, w parafii pw. „Wszystkich Świętych”. Kolejny – 8 listopada w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury. Podczas koncertów, zaprezentowali się bełchatowscy artyści, którzy zaśpiewali niezapomniane utwory z repertuaru znanych i lubianych gwiazd. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród bełchatowian. Publiczność wypełniła po brzegi zarówno kościół, jak i salę MCKu. Pomysłodawcami i inicjatorami przedsięwzięcia byli Ewa i Ireneusz Kępowie. „Pragnę Państwu, jako inicjatorom i pomysłodawcom tego wspaniałego koncertu, serdecznie podziękować – za Wasze otwarte serca, wkład pracy, poświęcony czas. Szczególnie doceniam Państwa przychylność i otwartość skierowaną w stronę promocji lokalnego środowiska artystów – dzięki temu zdolni młodzi ludzie mieli okazję zaprezentować swój potencjał i talent szerszej publiczności. Dzięki Wam udało się stworzyć wspaniałe widowisko i przeżyć niezapomniane chwile podczas wyjątkowej uczty muzycznej. Koncert okazał się prawdziwym sukcesem – zgromadził wielu bełchatowian, którzy z wielkim podziwem i zadumą wysłuchali blisko dwugodzinnego występu. Mam nadzieję, że to nie koniec podejmowania wspólnych wyzwań. Zawsze wspierałem i będę wspierał wartościowe inicjatywy, dlatego przy kolejnych, podobnych przedsięwzięciach, również zachęcam do współpracy” - powiedział Marek Chrzanowski, Prezydent Miasta Bełchatowa, podczas spotkania z państwem Kępa, zorganizowanym 29 listopada.
 
Podczas koncertów „Zaduszkowe wspomnienie”, w repertuarze znamienitych polskich muzyków – m.in. Marka Grechuty, Anny German, Czesława Niemena oraz wielu innych zaprezentowali się soliści i zespoły z Bełchatowa. Wśród występujących m.in. znaleźli się: Weronika Pochopień, Marta Krawczyk, Robert Cieśliński, Marta Ławska, Anna Tryk, Weronika Kępa, Sylwia Karczewska, Karolina Zasada, Paweł Bauer, Joanna Dobroszek, Marcin Marek, Kamila Kowalska, Andrzej Madej, Martyna Jaworska, Aleksandra Sarzyńska, Aleksandra i Zosia Kołatek, Sebastian i Konrad Kuchciak. Wykonawcy część utworów zaśpiewali w towarzystwie zespołu muzycznego utworzonego na tę okoliczność z członków Miejskiej Orkiestry Dętej - w składzie: Robert Cegliński, Wojciech Kołatek, Patryk Siewiera oraz Adrian Kostrzewski i Piotr Kostrzewski. Młodzi bełchatowianie zaprezentowali się z jak najlepszej muzycznej strony. Dzięki nim „Zaduszkowe wspomnienie” były okazją do zadumy i przypomnienia sobie o tych, którzy już odeszli.

 

Zamieścił: TK
Autor: AD-A

 

{gallery Galeria zaduszki koncert|Galeria zdjęć}

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl