Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

W szkoleniu udział może wziąć każdy, trzeba tylko wcześniej zarejestrować W szkoleniu udział może wziąć każdy, trzeba tylko wcześniej zarejestrować

 

Podczas bezpłatnego spotkania specjaliści podpowiedzą, na jakie działania w zakresie turystki można pozyskać unijne dotacje. Szkolenie zaplanowane jest na 12 marca, a rejestrować na nie można się do poniedziałku, 9 marca.

 

 

Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kogo interesuje program „Turystyka - szansą na rozwój Twojego regionu. Konkurs dla Poddziałania VI.2.1 Rozwój gospodarki turystycznej”. Podczas szkolenia, które tradycyjnie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, specjaliści przede wszystkim omówią zakres wsparcia w ramach poddziałania. Mówić będą m.in. o celach i założeniach konkursu, jakie są typy projektów czy jakie wydatki w jego ramach mogą być finansowane. Przewidziane są także konsultacje indywidualne.

 

Spotkanie jest bezpłatne, jednak by wziąć w nim udział trzeba się wcześniej zapisać. Rejestrować można się do 9 marca TUTAJ. Jeśli zajdzie potrzeba organizator zapewnia również tłumacza migowego. Taką potrzebę trzeba jednak wcześniej zgłosić – zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

 

Samo szkolenie zaplanowane jest na 12 marca w godz. 10:00-12:00 (rejestracja do godz. 9:45) w sali konferencyjnej urzędu miasta ul. Kościuszki 15.

 

Spotkanie w Bełchatowie jest tylko jednym z całego cyklu. Podobne odbędą się także w innych miastach – 4 marca w Łodzi oraz Łowiczu, 6 marca w Brzezinach, 12 marca w Sieradzu. Więcej szczegółów wraz ze szczegółowym programem można znaleźć TUTAJ.

 

ADA

Plakat 12.03.20

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl