Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Opieką stomatologiczną będzie objętych 4918 uczniów miejskich szkółOpieką stomatologiczną będzie objętych 4918 uczniów miejskich szkół

 

Jesteś stomatologiem? Masz umowę z NFZ? Możesz leczyć dzieci uczące się w prowadzonych przez miasto szkołach. Miasto ogłosiło konkurs dla lekarzy dentystów, oferty można składać do 31 marca w Wydziale Oświaty bełchatowskiego magistratu.

 

 

Obowiązek objęcia uczniów opieką stomatologiczną nakłada na samorządy ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami z września 2019 r. W Bełchatowie chodzi w sumie o 4918 uczniów uczących się w ośmiu szkołach podstawowych i jednym liceum ogólnokształcącym. Do ich leczenia prezydent Bełchatowa zaprasza wszystkich stomatologów, którzy mają zawartą umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Z konkursu wyłączone są natomiast świadczenia z zakresu ortodoncji.

 

Lekarz dentysta ma sprawować opiekę stomatologiczną nad uczniami w miejscu określonym w umowie o udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej. Miejscem tym może być gabinet dentystyczny zlokalizowany poza szkołą.

 

Opieką w zakresie świadczeń ogólnostomatologicznych objęte będą dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia, a w zakresie profilaktycznych świadczeń stomatologicznych do 19 roku życia. By dentysta mógł przystąpić do leczenia konkretnego ucznia wymagana będzie pisemna zgoda jego rodziców lub jego samego, gdy jest pełnoletni.

 

Zaproszenie do składania ofert

 

Dokumenty aplikacyjne (oferta wraz z załącznikami) należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Opieka stomatologiczna nad dziećmi i młodzieżą – uczniami szkół prowadzonych przez Miasto Bełchatów” w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta (ul. Kościuszki 1, pok. 403). Termin składania ofert mija 31 marca o godz. 15.30.

 

Ważne! Miasto może wybrać kilku oferentów.

 

AP

 

 

Załączniki:
Download this file (Zaproszenie do składania ofert.pdf)Zaproszenie do składania ofert[ ]371 kB
Download this file (formularz_ofertowy_ok.doc)Formularz ofertowy[ ]48 kB

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl