joombig banner rotation images

Menu

 Szkolenie jest bezpłatne, trzeba się jednak zarejestrowaćSzkolenie jest bezpłatne, trzeba się jednak zarejestrować

 

Chciałbyś reklamować swoją firmę na Instagramie i Facebook’u, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, które podpowie jak wykorzystać narzędzie oferowane przez FB i IG. Aby wziąć w nim udział trzeba się zarejestrować, liczba miejsc ograniczona.

 

 

Facebook ruszył z cyklem darmowych spotkań „Boost with Facebook” dla  małych i średnich przedsiębiorstw. Jedno ze szkoleń odbędzie się we wtorek, 29 października w Piotrkowie Trybunalskim. Jego partnerem jest Urząd Miasta Bełchatowa.

 

Podczas warsztatów właściciele firm dowiedzą się m.in. jak promować swoją działalność za pośrednictwem facebook’a oraz Instagrama. Specjaliści podpowiedzą, co zrobić, aby łatwiej dotrzeć do klientów, jak wykorzystywać personalizację, Messengera i inne narzędzia udostępniane przez FB i IG. Będzie też mowa o tym, jak zamieszczać ogłoszenia o pracę, tworzyć wydarzenia i grupę. Drugi z panelów poświęcony będzie Instagramowi. Jak korzystać z reklam na Instagramie, aby zwiększyć zasięg, aby zwiększyć zasięg, znaleźć nowych klientów i przełożyć je na sprzedaż produktów bądź usług – to główne tematy. Co ważne, aby uczestniczyć w tym panelu trzeba mieć założone konto na Instagramie.

 

Aby wziąć udział w darmowym szkoleniu trzeba się wcześniej zapisać TUTAJ. Na podanej stronie dostępna jest także agenda spotkania.

 

Warto dodać, w ramach swojej działalności edukacyjnej Facebook prowadzi też darmową platformę  e-learningową Blueprint dla przedsiębiorców, którzy chcą podnosić swoje umiejętności  w zakresie marketingu cyfrowego. Zawiera ona dziesiątki darmowych kursów - od najprostszych, wyjaśniających podstawowe zasady tworzenia atrakcyjnych reklam na urządzenia mobilne, po bardziej zaawansowane, dotyczące strategicznego planowania oraz budżetowania kampanii reklamowych. Wszystkie informacje dotyczące działań szkoleniowych, a także osobiste historie przedsiębiorców, którzy z sukcesem wykorzystują te narzędzia  w swojej codziennej działalności, są dostępne na polskiej stronie programu - TUTAJ.

 

AD-A

 

Mapa

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020