joombig banner rotation images

Menu

nela muzeum

 

Konkurs „#top10inspiracjizBełchatowa” został rozstrzygnięty. Wyróżnienie otrzymała Nela Słoniewska, która na swoim instagramowym profilu w ciekawy sposób pokazała nasze miasto.

 

 

Miejski konkurs „#top10inspiracjizBełchatowa” skierowany był do blogerów i youtuberów. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych, mieli oni, przeprowadzić kampanię promującą Bełchatów, a także Miejskie Centrum Kultury.

 

- Okazuje się, że nowatorska formuła konkursu postawiła przed uczestnikami nie łatwe zadanie – mówi Karolina Oleksiewicz-Hoffer, dyrektor Wydziału Promocji i Turystki w bełchatowskim magistracie. - Poprzeczka była postawiona wysoko, cieszymy się że byli chętni by się z tym zmierzyć – dodaje Oleksiewicz-Hoffer.

 

Ostatecznie jury przyznało jedno wyróżnienie. Otrzymała je Nela Słoniewska, która na swoim instagramowym profilu ciekawie pokazała Bełchatów. Na jej zdjęciach można było zobaczyć m.in. plac Narutowicza, Dwór Olszewskich, Dwór Polski, a także kilka innych miejsc kojarzonych z naszym miastem. Mowa m.in. o elektrowni, Słoku czy Wawrzkowiźnie. Aby zobaczyć więcej fotografii, trzeba zajrzeć na profil Neli: https://www.instagram.com/nellasloniewska/.

 

„#top10inspiracjizBełchatowa” to pierwszy, pilotażowy taki konkurs organizowany przez miasto i MCK Bełchatów. W planach są jednak jego kolejne edycje. – Pracujemy nad nową odsłoną konkursu. Blogerzy i youtuberzy będą więc jeszcze mieli szansę, aby w nim wystartować – podsumowuje dyrektor Wydziału Promocji i Turystki w bełchatowskim magistracie.

 

AD-A

 

nela sarenka

nela dwór polski

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020