joombig banner rotation images

Menu

Obydwa spotkania są bezpłatne, nie trzeba także się wcześniej zapisywać Obydwa spotkania są bezpłatne, nie trzeba także się wcześniej zapisywać

 

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z kolejnych bezpłatnych porad. Tym razem specjaliści podpowiedzą, jakie dotacje można zdobyć na prowadzenie firmy, a także jak nawiązać współpracę z Politechniką Łódzką. Będzie też na nich czekać doradca podatkowy.

 

Właścicieli firm, a także tych którzy dopiero planują otworzyć własną działalność miasto zaprasza na dwa bezpłatne spotkania. Pierwsze z fachowcami z Krajowej Izby Doradców Podatkowych, zaplanowane jest na najbliższy czwartek, 24 października. Nie trzeba się wcześniej zapisywać czy rejestrować – wystarczy przyjść w tym dniu do bełchatowskiego magistratu. Porady są bezpłatne. Specjalista będzie dostępny w godz. 13-15 w sali 315 (II piętro).  

 

Miasto przygotowało także bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych unijnymi dotacjami. W piątek, 25 października w Miejskim Centrum Kultury odbędą się konsultacje z przedstawicielami Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, Politechniki Łódzkiej oraz Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Pracownicy poszczególnych jednostek podpowiedzą z jakich konkursów można pozyskać dodatkowe pieniądze na prowadzenie swojej działalności, a także jak nawiązać współpracę z Politechniką Łódzką. Będzie też czas na indywidualne konsultacje z fachowcami.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12. Do godz. 13:30 przewidziana jest część o dotacjach dla firm – poprowadzi jest przedstawiciel COP w Łodzi. Od godz. 13:30 do 14 odbędzie się panel „Współpraca nauki z biznesem” przygotowany przez pracowników Politechniki Łódzkiej. Zaś od godz. 14 do 15 przewidziane są konsultacje.

 

I w tym przypadku nie trzeba się wcześniej zapisywać czy rejestrować. Wystarczy po prostu przyjść. Dodatkowych informacji o obu spotkaniach udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta, tel. 44 733 51 45.

Obydwa spotkania są bezpłatne, nie trzeba się także na nie zapisywać

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020