joombig banner rotation images

Menu

 

Przedsiębiorcy mogą skorzystać także z konsultacji onilne Przedsiębiorcy mogą skorzystać także z konsultacji onilne

 

Na przedsiębiorców czekają kolejne unijne dotacje. Tym razem można je pozyskać w ramach konkursu „Profesjonalizacja usług biznesowych”. O szczegółach opowiedzą specjaliści podczas bezpłatnego spotkania, które zaplanowane jest na czwartek, 17 października.

 

 

Fachowcy ds. funduszy unijnych podpowiedzą m.in. jakie są cele i założenia konkursu, kto może ubiegać się o dofinansowanie, a także jakie wydatki można finansować. Poruszone będą również kwestie formalne, merytoryczne i finansowane – jaka może być maksymalna wartość projektu i dofinansowania. Nie zabraknie też czas na indywidualne konsultacje. Pełny program spotkania można pobrać z załącznika poniżej.

 

Przedsiębiorcy z woj. łódzkiego, którzy chcieliby skorzystać ze spotkania „Przedsiębiorco rozwiń swój biznes” powinni się wcześniej zapisać. Rejestracja prowadzona jest TUTAJ do wtorku, 15 października. Konsultacje odbędą się zaś w czwartek, 17 października w godz. 12-14 (sala konferencyjna Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15 – budynek straży miejskiej). Dodatkowe informacje dostępne na stronach internetowych: www.rpo.lodzkie.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

 

Każdy, kto prowadzi firmę, albo planuje ją właśnie założyć może także skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu prawa zamówień publicznych, które planowane są na poniedziełk 14 października. W tym przypadku spotkanie prowadzone jest online, a ekspertem jest dr Andrzela Gawrońska-Baran. Specjalista będzie czekać w godz. 10-11. Dyżur online odbywa się na internetowym u trzeba skorzystać z Forum Wymiany Wiedzy, na które należy się zarejestrować pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

AD-A

 

plakat przedsiebiorca www

Załączniki:
Download this file (Program Spotkania 17.10.pdf)Program spotkania [ ]501 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020