joombig banner rotation images

Menu

 

Motywem przewodnim konkursu jest jesienny Bełchatów Motywem przewodnim nowego konkursu fotograficznego jest jesienny Bełchatów


Bełchatów w jesiennej scenerii – to motyw przewodni konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży. Organizatorem akcji jest miejska spółka Wod.-Kan. Termin nadsyłania prac mija 29 listopada, a wyniki poznamy w grudniu.

 

 

Jesień może być i piękna, i interesująca – przekonują organizatorzy nowego konkursu fotograficznego „Przyroda Bełchatowa i okolic w jesiennej szacie”. By przekonać się, czy to prawda, trzeba wziąć aparat w dłoń i wyruszyć w miasto w poszukiwaniu jesiennych widoków. Przy okazji można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno najmłodsi bełchatowianie, jak i uczniowie szkół podstawowych, którzy nie ukończyli 14 roku życia, ważna jest przy tym zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

 

Zadaniem uczestników zabawy jest wykonanie maksymalnie trzech autorskich fotografii o tematyce jesienno-pejzażowej. Zdjęcia powinny być zrobione albo w mieście, albo w jego okolicach. Mogą być w pionie lub poziomie, w kolorze, sepii albo czarno-białe. Liczy się oryginalność, pomysłowość i estetyka.

 

Organizatorzy proszą o składanie prac konkursowych wyłącznie w formie elektronicznej w formatach JPG lub TIF na płycie CD/DVD.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy – nagrody rzeczowe. O wynikach konkursu zostaną oni poinformowani do 12 grudnia.

 

Konkurs „Przyroda Bełchatowa i okolic w jesiennej szacie” realizowany jest w ramach większego projektu ekologicznego pn. „Woda – naturalne bogactwo świata ludzi, zwierząt i roślin”. Do wspólnej zabawy wszystkie bełchatowskie dzieci zaprasza miejska spółki Wod.-Kan. W Bełchatowie.

 

Prace wraz z wypełnionymi dokumentami, należy złożyć do 29 listopada w siedzibie spółki przy ul. św. Faustyny Kowalskiej 9 w Bełchatowie. Można też przesłać wszystko pocztą. Regulamin oraz niezbędne zgody są do pobrania w załączniku poniżej. Więcej informacji można znaleźć na www.wodkan-belchatow.pl.

KZB

 

Konkurs 2019 848x480

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020