joombig banner rotation images

Menu

 Z darmowej pomocy doradcy podatkowego mogą korzystać zarówno właściciele firm, jak i osoby dopiero planujące otworzyć działalnośćZ darmowej pomocy doradcy podatkowego mogą korzystać zarówno właściciele firm, jak i osoby dopiero planujące otworzyć działalność

 

Bełchatowianie chętnie korzystają z bezpłatnych porad fachowców z Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Z tej formy pomocy przedsiębiorcy korzystają już od roku i, jak sami przyznają, dzięki temu otrzymują nie tylko profesjonalną poradę, ale także mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Kolejne spotkanie z doradcą finansowym odbędzie się we wrześniu.


O tym, jak duży wpływ na powodzenie w biznesie ma pomoc profesjonalnego doradcy finansowego nikogo nie trzeba przekonywać. Jego wsparcie i wiedza na temat podatków pozwala odprowadzać podatki we właściwy sposób, a przez to zapewnia stabilność działań.


Przedsiębiorcy z terenu Bełchatowa i powiatu, którzy szukają porady w sprawie kompleksowej informacji podatkowej, mogą ją uzyskać za darmo. Podczas darmowych spotkań z fachowcami z Krajowej Izby Doradców Podatkowych nabierają niezbędnych dla prowadzenia firmy umiejętności odpowiedzialnego zarządzania finansami oraz zyskują wiedzę z różnych dostępnych form opodatkowania.


Co ważne, z darmowych porad mogą skorzystać nie tylko osoby już prowadzące własną działalność gospodarczą, ale także te dopiero o tym myślące. Tak jest właśnie w przypadku pani Pauliny i pana Mateusza. – Po raz pierwszy otwieramy firmę, dlatego chcemy poradzić się kogoś, kto się faktycznie na tym zna i podpowie nam od czego zacząć, co robić, żeby to wszystko szło w dobrym kierunku. Samemu trudno zorientować się w całym gąszczu przepisów, a nie zawsze to, co znajdziemy w internecie się sprawdza – mówi pani Paulina. – To, że przyszliśmy na spotkanie jest także podyktowane naszymi, jak na razie, skromnymi możliwościami finansowymi. Nie chcemy od samego początku iść w koszty. Nie oszukujmy się, przecież takie profesjonalne doradztwo sporo kosztuje, a tutaj mamy je za darmo – dodaje pan Mateusz.


Z pomocy doradców z KIDP bełchatowscy przedsiębiorcy mogą korzystać od lipca 2018 roku, kiedy prezydent Mariola Czechowska podpisała porozumienie w ten sprawie z łódzkim oddziałem Izby. Spotkania odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu. Kolejne, ze względu na okres urlopowy, odbędzie się we wrześniu.


AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020