Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Aplikację blisko można pobrać bezpłatnie Aplikację BLISKO można pobrać bezpłatnie

 

Burze z gradobiciem, silny wiatr, powodzie czy susze – takie sytuacje pokazują, jak ważne jest szybkie powiadamianie lokalnej społeczności. Dzięki działającemu od dwóch lat systemowi SISMS każdy bełchatowianin może być na bieżąco i dostosować swoje plany do warunków pogodowych.

 

Zagrożenia to jednak nie wszystko. W pośpiechu dnia codziennego łatwo przegapić plakaty i informacje medialne o różnych wydarzeniach kulturalnych czy sportowych, a dzięki powiadomieniom przychodzącym na naszego smartfona pozostaje nam jedynie podjąć decyzję -  iść czy nie.

 

Aplikacja BLISKO jest oparta na systemie SISMS, który świadczy usługi zgodnie z wytycznymi GIODO, dlatego każdy użytkownik może mieć pewność, że jego numer telefonu będzie chroniony. Natomiast w przypadku rezygnacji z usługi, będzie należycie usunięty z bazy danych. Co ważne, pobranie aplikacji i późniejsze korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.

 

Skąd pobrać aplikację?

Aby w pełni korzystać z aplikacji BLISKO, należy pobrać ją z jednego z serwisów: App Store, Google Play lub Windows Store - szczegóły TUTAJ. Potem wystarczy wpisać w aplikacji swoją, lub inną interesującą nas miejscowość i zdecydować, z jakich serwisów tematycznych chcemy otrzymywać informacje. Można subskrybować także informacje z innych miast i gmin, a tych w systemie jest już 500. Dzięki temu można łatwo zaplanować urlop czy chociażby rodzinny wyjazd na weekend.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl