joombig banner rotation images

Menu

doradca 4678To już kolejne spotkanie z doradcą podatkowym, jakie oferuje mieszkańcom Urząd Miasta


W czwartek, 16 maja, odbędzie się spotkanie zorganizowane z myślą o bełchatowskich przedsiębiorcach i osobach dopiero myślących o założeniu działalności gospodarczej. Specjaliści z Krajowej Izby Doradców Podatkowych udzielą wszystkim zainteresowanym bezpłatnych porad.


Z pomocy mogą skorzystać zarówno osoby dopiero rozpoczynające własną działalność, jak i doświadczeni biznesmeni szukający porady w sprawie kompleksowej informacji podatkowej. Jak pokazuje praktyka, o sukcesie biznesu w dużej mierze decyduje profesjonalne prowadzenie spraw podatkowych. Dzięki podpisanemu w lipcu ubiegłego roku porozumieniu między prezydentem Bełchatowa, Mariolą Czechowską a łódzkim oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, bełchatowscy przedsiębiorcy otrzymują pomoc całkowicie bezpłatnie.


Kolejną okazję do skorzystania z wiedzy i pomocy
doradcy podatkowego przedsiębiorcy będą mieć w czwartek, 16 maja. Tego dnia fachowcy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych czekać będą w budynku Urzędu Miasta Bełchatowa, przy ulicy Kościuszki 1, w sali nr 316. Na spotkanie nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść w godzinach między 13 a 15.


Korzystając z usług doradcy przedsiębiorca może oczekiwać więcej, niż tylko prowadzenie ksiąg i spraw kadrowo-płacowych czy sporządzanie deklaracji, jak w przypadku księgowego. Doradca zajmuje się także m.in. opiniowaniem od strony podatkowej podpisywanych dokumentów (np. umów), może także reprezentować firmę w sporach z urzędami skarbowymi i przed sądami administracyjnymi sądów różnych instancji. Ale to nie wszystko. Doradca może pomóc również w sprawach związanych z międzynarodowym prawem podatkowym i celnym.


Więcej informacji na temat spotkania udzielą pracownicy
Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr tel. 44 733 51 45.

MJ / AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019