Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 marca o 9:00 w Miejskim Centrum Kultury

 

Zastanawiasz się nad wymianą starego pieca i nad termomodernizacją budynku? A może zaczynasz budowę domu i chciałbyś otrzymać częściowy zwrot kosztów instalacji odnawialnych źródeł ciepła? Przyjdź na spotkanie informacyjne o rządowym programie dofinansowań „Czyste Powietrze” i dowiedz się więcej. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 marca o godz. 9:00 w Sali Teatralnej Miejskiego Centrum Kultury przy placu Narutowicza.

 

 

Program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych. W przypadku istniejących już budynków mieszkalnych finansowane mogą być ocieplenie domu, wymiana okien, wymiana źródła ciepła czy zastosowanie odnawialnych źródeł energii cieplnej i elektrycznej. W przypadku budynków dopiero wznoszonych dofinansowanie uzyskać można na zakup i montaż: węzłów cieplnych, kotłów na paliwo stałe, systemów ogrzewania elektrycznego, kotłów gazowych kondensacyjnych czy pompy ciepła.

 

Wsparcie finansowe, jakie proponuje ministerstwo, jest jednym z elementów działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. W wymiarze indywidualnym przynosi korzyści dla domowych portfelów nie tylko dzięki partycypowaniu w kosztach inwestycji, ale również długofalowo, dając oszczędności przy późniejszym korzystaniu z nowych rozwiązań.

 

Więcej szczegółów przedstawią pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na spotkaniu w Miejskim Centrum Kultury 28 marca o godz. 9:00. Będzie to także dobra okazja, aby zadać doradcom pytania i dowiedzieć się, jak prawidłowo wypełnić wniosek o dofinansowanie. Niezbędne informacje można również znaleźć na stronie łódzkiego WFOŚiGW.

 

APO

 

czyste powietrze plakat druk A2

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl