joombig banner rotation images

Menu

 

Każdego roku miejskie lodowisko odwiedza około 50 tys. mieszkańcówKażdego roku miejskie lodowisko odnotowuje około 20 tys. wejść


Zima się kończy, a wraz z nią łyżwiarski sezon. Z miejskiej ślizgawki skorzystać można jeszcze do niedzieli, 24 marca. Każdego, kto chciałby ostatni raz tej zimy poszaleć na lodowej tafli, zapraszamy do Miejskiego Centrum Sportu przy ul. Energetyków 6.

 


Jak co roku miejskie lodowisko w drugiej połowie marca wstrzymuje działalność na kilka miesięcy. Przypomnijmy, że pierwsi w tym sezonie łyżwiarze wjechali na lód 3 listopada. Z kolei ostatni opuszczą ślizgawkę w niedzielę, 24 marca. Tego dnia lodowiska działać będzie od 9.00 do 21.00. Kolejne wejścia odbywać się będą w odstępach półtoragodzinnych, ostatnie przypadnie więc na 19.30. Jeden blok obejmuje godzinę jazdy i pół godziny przerwy technicznej.


Planując wyjście na lodowisko w ostatnim tygodniu kończacego się sezonu, warto sprawdzić w harmonogramie, kiedy danego dnia odbywają się zajęcia grupowe, wtedy bowiem tafla jest zarezerwowana dla uczestników zajęć.


Na następne wejście na ślizgawkę przyjdzie nam poczekać zapewne do listopada.

Pięć miesięcy szaleństw na lodzie, kilkanaście imprez o charakterze rekreacyjnym i sportowym, jak choćby „Dyskoteka na lodzie” czy międzyszkolne zawody sportowe na lodzie, wejścia grupowe i indywidualne, hokej i zajęcia z jazdy figurowej to wszystko sprawiło, że mijający sezon uznać można za udany.


Miejskie lodowisko każdego rodu przyciąga około 20 tys. osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie inaczej pod tym względem wyglądał sezon 2018/2019. Niewysoka i stała od kilku już lat cena biletów wstępu, możliwość wypożyczenia sprzętu, czytelny harmonogram sprawiły, że tej zimy bełchatowianie chętnie odwiedzali lodowisko. Jak podkreślają lokalni amatorzy zimowych sportów, miejska ślizgawka to doskonały sposób na aktywność nie tylko sportową, ale i towarzyską. Niewątpliwie jest to też miejsce przyjazne całym rodzinom.

KZB

 

W niedzielę, 24 marca, miejskie lodowisko kończy sezon zimowy 2018/2019W niedzielę, 24 marca, miejskie lodowisko kończy sezon zimowy 2018/2019

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019