Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przedsiębiorcy mogą zgłaszać się mailowo do 8 lutegoPrzedsiębiorcy mogą zgłaszać się mailowo do 8 lutego

 

Już 7 kwietnia w Gigantach Mocy odbędzie się wernisaż niezwykłej wystawy „Ludzie z energią. Przedmioty z duszą”, na której pokazane zostaną designerskie przedmioty użytkowe tworzone przez bełchatowskich artystów – rzemieślników. Zgłaszać można się do 8 lutego. Przy okazji wystawy przedsiębiorcy dowiedzą się, jak zarabiać na swojej sztuce.

 


Okazuje się, że nie trzeba być mistrzem pędzla czy dłuta, by móc nazwać się artystą. Prawdziwą sztukę można tworzyć także młotkiem, śrubokrętem i szlifierką, o czym z pewnością wiedzą rzemieślnicy i przedsiębiorcy, który produkują np. nowoczesne meble użytkowe. Klienci coraz częściej poszukują produktów unikatowych, czy wręcz niszowych. Coraz głośniej mówi się także o powrocie do lokalności i tradycyjnych metod produkcji.

 


Handmade to coś więcej niż wykonane ręcznie produkty. To także bezpośredni kontakt ze sprzedawcą i autorem - możliwość nawiązania relacji i wymiany opinii. Bełchatowscy przedsiębiorcy zajmujący się projektowaniem i tworzeniem wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku mają wyjątkową okazję zaprezentowania swojej oferty na wystawie „Ludzie z energią. Przedmioty z duszą”, którą będzie można zobaczyć w kwietniu. Chętni mogą zgłaszać się do 8 lutego.

 


Przed wernisażem, który odbędzie się 7 kwietnia w Gigantach Mocy, uczestnicy wezmą udział w spotkaniu motywacyjnym, podczas którego dowiedzą się, jak zarabiać na swojej sztuce i że głównym warunkiem sukcesu w tej branży jest wyróżniająca się na tle konkurencji oferta.

 

 

Meble, akcesoria, grafika, lampy, ceramika i inne designerskie przedmioty użytkowe, które tworzą bełchatowscy przedsiębiorczy artyści, będą także zaprezentowane w specjalnym katalogu. Dostaną go nie tylko wszyscy uczestniczący w projekcie, będzie on także materiałem promującym Bełchatów i lokalny biznes na różnych targach, w jakich miasto bierze udział.

 

 

Formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w załączniku poniżej, należy do piątku, 8 lutego, przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  W przypadku pytań można dzwonić do Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr 44 733 51 45.

 

AP


 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl