joombig banner rotation images

Menu

 

Pamiętaj zapłacić za śmieci

 

Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Opłatę za miesiące: wrzesień, październik i listopad, trzeba uiścić do 15 grudnia.

 

Wysokość należności za gospodarowanie odpadami komunalnymi uzależniona jest od ilości osób zamieszkujących daną nieruchomość i sposobu zbiórki śmieci. Jeśli mieszkaniec segreguje odpady, miesięczna stawka od osoby wynosi 7zł, w przypadku zbiórki nieselektywnej 12 zł. W przypadku nieruchomości niezamieszkałych wysokość opłaty zależy od wielkości pojemnika i częstotliwości jego opróżniania. Miesięczna kwota opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest zgodna ze złożoną deklaracją i nie ulegnie zmianie do czasu złożenia korekty deklaracji lub zmiany stawki opłaty.


 Wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać:
- na indywidualny numer rachunku bankowego,
- w kasie Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1,
- poprzez inkasenta w Urzędzie Miasta Bełchatowa, ul. Czyżewskiego7.


W przypadku braku indywidualnego rachunku bankowego lub nieznajomości wysokości opłaty, należy kontaktować się z Zespołem ds. Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi przy ul. Czyżewskiego 7, I piętro, pokoje nr 207, 208 i 209 lub pod nr tel. 44 733 52 57, 44 733 52 58, 44 733-52-59, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Kolejny termin płatności za grudzień, styczeń i luty przypada na 15 marca. Warto pamiętać, że miesięczna kwota opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest zgodna ze złożoną deklaracją i nie ulegnie zmianie do czasu złożenia korekty deklaracji lub zmiany stawki opłaty.

 

>>> Nowe stawki za odbiór odpadów

>>> Radni o stawkach za odpady na działkach

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019