joombig banner rotation images

Menu

slupy ogloszeniowe 9026

 

Stare, i często podniszczone, słupy ogłoszeniowe są systematycznie wymieniane. Jeszcze w tym roku kolejnych pięć betonowych zastąpią wykonane z laminatu. Nowe słupy, które kosztować będą ponad 12 tys. złotych z pewnością poprawią estetykę w naszym mieście.

W różnych częściach Bełchatowa stoi 18 słupów, na których swoje ogłoszenia i plakaty zamieszczają nie tylko miejskie placówki, ale także osoby prywatne i przedsiębiorcy. Ich betonowe konstrukcje są już mocno wysłużone, dlatego miasto sukcesywnie je wymienia.

 

W 2017 roku nowe, estetyczne konstrukcje stanęły w trzech miejscach: na ul. Dąbrowskiego (naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 1), na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Jana Brzechwy oraz w Rynku Grocholskim. Teraz pora na kolejne.

 

Zamiast betonowych słupów, lekkie – bo wykonane z laminatu poliestrowego - „okrąglaki” staną w pięciu miejscach, m.in. na Piłsudskiego (na przeciwko placu Wolności) oraz przy szpitalu. Nowe słupy o średnicy 120 cm i wysokości 360 cm będą w kolorze szarym, a wieńczyć je będą daszki. Koszt pięciu słupów to 12 tys. 607 złotych.

 

Miasto ma podpisaną umowę dzierżawy słupów ogłoszeniowych z Przedsiębiorstwem Gospodarki Mieszkaniowej i to właśnie ono zajmuje się naklejaniem i usuwaniem ogłoszeń. Każdy zainteresowany taką formą reklamy może zgłosić się do PGM przy ul. Czyżewskiego 7, tel. 44 632 37 73.

 

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019