Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W okresie wakacyjnym emzetki będą kursować na WawrzkowiznęZ myślą o szukających wakacyjnych atrakcji mieszkańcach Bełchatowa, Miejski Zakład Komunikacji uruchomi specjalne autobusy na Wawrzkowiznę. W soboty, niedziele i święta bełchatowianie będą mogli za darmo pojechać do oddalonego o 8 km od  Bełchatowa ośrodka i skorzystać z wypoczynku poza miastem.

 

Wawrzkowizna to jedno z ulubionych miejsc rodzinnego wypoczynku bełchatowian. Pośród łąk i sosnowych lasów można zażywać kąpieli słonecznych, pływać w strzeżonym akwenie wodnym i korzystać z bogatej oferty obiektów sportowych. Aby zapewić mieszkańcom dojazd na Wawrzkowiznę w okresie wakacji, tzn. od 1 lipca do 26 sierpnia MZK uruchomi specjalne autobusy miejskie. Będą one wozić pasażerów w soboty, niedziele i święta.


Emzetki będą kursować ulicami: Budryka -> Staszica -> 1 Maja -> rotm. W. Pileckiego -> Wojska Polskiego -> Wawrzkowizna.

Poniżej rozkład jazdy i mapka z trasą autobusów.

 

Rozkład MZK Budryka - Wawrzkowizna

 

Rozkład Wawrzkowizna - Budryka

 

Trasa emzetek na Wawrzkowiznę

 


 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl