Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorcówJakie korzyści płyną z funduszy unijnych i jak w pełni wykorzystać dotacje oraz środki na szkolenia pracowników? 23 marca (piątek) przedsiębiorcy z terenu powiatu bełchatowskiego mogą wziąć udział w spotkaniu informacyjnym w ramach „Popołudnia z Biznesem”. Cykl 22 spotkań dla pracodawców z województwa łódzkiego organizują urząd marszałkowski oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego.


Uczestnicy poznają najnowsze możliwości, jakie dają dotacje, pożyczki, instrumenty wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środki na szkolenia pracowników. Spotkanie poprowadzą eksperci i konsultanci oraz gość specjalny – Artur Partyka, dwukrotny mistrz olimpijski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, a obecnie mówca motywacyjny. Przekaże on uczestnikom spotkania doświadczenia z życia sportowego związane z dojściem do sukcesu, ale będzie także motywował wszystkich, którzy osiągnęli już wysoki poziom biznesowy do dalszego rozwoju.

ObeW województwie łódzkim odbędą się 22 spotkaniacni na spotkaniu przedsiębiorcy będą mieli możliwość bezpłatnych konsultacji z ekspertami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Centrum Obsługi Przedsiębiorców, którzy pomogą im dopasować źródła finansowania do konkretnych potrzeb i projektów.


Udział w spotkaniu może być także doskonałą okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Program spotkania w Bełchatowie


14.30 – 15.00 Kawa powitalna / networking
15.00 – 15.10 Powitanie gości (Marszałek Województwa Polskiego).
15.10 - 15.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.
15.30 - 16.00 Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej!!!” (Artur Partyka).
16.00 - 16.40 Panel dyskusyjny.
16.40 – 17.30 networking + porady eksperckie.


Udział w spotkaniu „Popołudnie z biznesem” jest bezpłatny. Odbędzie się ono w piątek, 23 marca w restauracji „Jan”. Wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy mogą zgłosić swój udział przez rejestracje elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., w tytule należy wpisać datę spotkania.


Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela Karol Gloc, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Departament Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego. Tel. 501 045 275 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

Spotkania organizuje urząd marszałkowski i ŁARR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl