Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Czy bełchatowianie będą mogli wspólnie oglądać polską reprezentację na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018? Miasto czeka na informację od Telewizji Polskiej S.A w sprawie utworzenia strefy kibica. Pismo w tej sprawie Miejskie Centrum Sportu wysłało 23 stycznia.

 

Utworzenie strefy kibica wiąże się z wykupieniem stosownych licencji umożliwiających transmisję meczów w przestrzeni publicznej. MCS czeka na finał rozmów pomiędzy stronami organizatorów, właścicieli stosownych praw oraz przedstawicieli technicznych. W chwili ich zakończenia Telewizja Polska S.A. ma rozpocząć przyjmowanie zgłoszeń w sprawie stref. Prawdopodobnie utworzona zostanie strona internetowa, gdzie takie deklaracje będzie można składać.

 

Jak mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa, wspólne oglądanie występów polskiej drużyny mogłoby się odbywać na placu Narutowicza. - Polska reprezentacja wraca na mundial po dwunastu latach i bardzo bym chciała, abyśmy mogli wspólnie jej kibicować – mówi prezydent Czechowska. - Pierwsze kroki w sprawie utworzenia w Bełchatowie strefy kibica Miejskie Centrum Sportu podjęło kilka tygodni temu. Nie ma na razie informacji, jakie będą zasady i koszty jej powstania.


Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 odbędą się w Rosji. Polska reprezentacja swój pierwszy mecz rozegra z Senegalem w Moskwie, 19 czerwca.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl