Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

31 sierpnia kibice PGE Skry Bełchatów przenieśli się na Plac Narutowicza. Drugi dzień Siatkarskiego Weekendu Mocy był pełen atrakcji. Specjalne Strefy Kibica czekały zarówno na starszych, jak i młodszych miłośników bełchatowskiej drużyny siatkarskiej. W centrum Miasta zaaranżowano specjalne Plenerowe Studio PGE Skry Bełchatów. W pierwszej odsłonie zaprezentowali się siatkarze, w kolejnej do rozmowy zaproszono prezydenta Bełchatowa Marka Chrzanowskiego, wicestarostę Marka Jasińskiego oraz prezesa Skry Bełchatów Konrada Piechockiego.


Ponadto na kibiców czekało mnóstwo konkursów i zabaw z DJ, występy cheerleaderek oraz boisko do gry w siatkówkę. Z kolei w kinie Miejskiego Centrum Kultury wyświetlane były historyczne mecze Skry. Tego dnia fani mogli także zdobyć upragnione autografy siatkarzy oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Kibice mieli również wyjątkową okazję zjeść posiłek w towarzystwie reprezentantów bełchatowskiej drużyny siatkarskiej – siatkarze PGE Skry spotkali się ze swoimi fanami w kilku bełchatowskich restauracjach.

Drugi dzień Siatkarskiego Weekendu Mocy upłynął także pod znakiem meczu towarzyskiego PGE Skry Bełchatów z Mistrzami Anglii – CBL Polonią Londyn. W Hali Energia emocji nie brakowało – siatkarze z bełchatowskiej drużyny pokonali przeciwników 3:1. Dla zawodników z PGE Skry był to pierwszy w trakcie przygotowań do sezonu 2013/2014. Zgromadzeni na trybunach kibice na boisku mogli zobaczyć m.in. Nicolasa Uriarte, a także Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego i Karola Kłosa oraz młodych graczy – Jędrzeja Maćkowiaka, Dawida Koniecznego i Łukasza Pietrzaka.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl