joombig banner rotation images

Menu

Przez trzy dni na przełomie sierpnia i września siatkówka zawładnie Bełchatowem, a najważniejszą częścią wydarzenia będzie III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

„Siatkarski weekend mocy”, organizowany przez Prezydenta Miasta Bełchatowa i PGE Skrę Bełchatów, rozpocznie się 30. sierpnia. Tego dnia w parku przy Muzeum Regionalnym odbędzie się III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. W programie tego wydarzenia przewidziano szereg konkursów oraz koncert jednego z najpopularniejszych polskich zespołów – grupy Pectus. Punktem kulminacyjnym będzie prezentacja bełchatowskiej drużyny.


Atrakcji nie zabraknie również przez dwa kolejne dni. W sobotni poranek – 31 sierpnia br. na Placu Narutowicza pojawi się efektowna Strefa Kibica. Tego samego dnia po południu w hali Energia odbędzie się mecz pokazowy – PGE Skry z Polonią Londyn. Z kolei na niedzielę - 1. września, zaplanowany jest turniej siatkówki plażowej. Ponadto na mieszkańców Bełchatowa i gości będzie czekać szereg ciekawych przedsięwzięć towarzyszących. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu i życzymy udanej zabawy.

 

 

 

Zamieścił: TK

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020