Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Członkowie i sympatycy Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni Bełchatów świętowali 35-lecie jego istnienia. Obchody jubileuszowe odbyły się 25 kwietnia br.

 

Uroczysta akademia było okazją do podsumowań, składania życzeń oraz wręczenia dyplomów, odznak i wyróżnień dla nowych i wieloletnich klubowiczów. Nie zabrakło także wspomnień oraz wykładu na temat historii Klubu, który wygłosił prezes Sławomir Figura. Na spotkaniu, poza członkami i sympatykami obecni byli również zaproszeni goście m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Elektrowni Bełchatów oraz zaprzyjaźnionych klubów z Polski. W obchodach wziął udział również wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz, który w imieniu Prezydenta Miasta Bełchatowa, Marka Chrzanowskiego pogratulował członkom Klubu wspaniałego jubileuszu, wręczył okolicznościową tabliczkę i życzył wielu kolejnych lat działalności.

 

Obecnie Klub Motorowy „Energetyk” liczy 64 członków. W ciągu 35-letniej działalności motorowcy z Bełchatowskiego „Energetyka” wzięli udział w blisko 400 imprezach, w których zajmowali czołowe miejsca w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Klub z kolei był organizatorem blisko 200 przedsięwzięć. Na stałe do kalendarza miejskich wydarzeń wpisały się: Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2014” i Regionalny „Rajd Babski” o Puchar Prezydenta Bełchatowa. Klub organizuje również wycieczki krajoznawcze oraz Okręgowy Zlot Ratowników Drogowych.

 

Członkom Klubu Motorowego „Energetyk” serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych, również wyjątkowych jubileuszy.

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl