Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne mediaLokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne media

5 zł za mkw. to proponowany czynsz za wynajęcie od miasta lokalu w budynku węzła przesiadkowego przy ulicy Czaplinieckiej. To 41 mkw. które można wykorzystać na punkt handlowo-usługowy lub na małą gastronomię. Oferty można składać do piątku, 22 kwietnia 2022 r.

 

Miasto ponownie ogłasza nieograniczony pisemny przetarg na najem lokalu użytkowego w budynku węzła przesiadkowego przy ul. Czaplinieckiej 119 w Bełchatowie. Ma on 41 mkw. powierzchni i składa się z kuchni, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, WC oraz ciągu komunikacyjnego. W lokalu jest centralne ogrzewanie, instalacja wodno – kanalizacyjna i elektryczna. Pomieszczenia idealnie sprawdza się jako punkt gastronomiczny. Jest dostosowany do prowadzenia tego typu działalności. Może również być wykorzystany pod punkt usługowy.

 

Minimalna stawka czynszu za 1 mkw. wynosi 5 zł (plus podatek VAT w wysokości 23 proc.). Umowa z najemcą zostanie zawarta na czas określony – do końca 2022 roku.

 

Przedsiębiorcy zainteresowani wynajmem, mogą oglądać wspomniany lokal w dni robocze do 21 kwietnia 2022, w godzinach od 10:00 do 12:00.

 

Oferty w formie pisemnej należy składać w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1. Na kopercie należy umieścić dopisek „Oferta – wynajem lokalu użytkowego ul. Czapliniecka 119 w Bełchatowie”. Termin upływa w piątek, 22 kwietnia 2022 r. o godz. 12:30.

 

Ogłoszenie o przetargu jest umieszczone Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bełchatowa w zakładce:https://belchatow.bip.gov.pl/przetargi/ogloszenie-o-przetargu-na-najem-lokalu-uzytkowego.html oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1.

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl