Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

„Życie nie zawsze układa się tak, jak chcemy. Ale zawsze jest pizza” – pisała w jednej ze swoich książek Rachel Hauck. Ciekawe, czy właściciele EBE Bełchatów – pizzerii, która właśnie przyłączyła się do naszej akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, mają podobne zdanie na ten temat. Zdaje się, że tak. Trzeba przyznać, że w czasie epidemii koronawirusa słowa te nabierają szczególnego znaczenia.

 
Pizze w różnym wydaniu – od klasycznych po oryginalne - to w tym specjalizuje się EBE Bełchatów. Z jednej strony stawiają na włoską tradycję, z drugiej na kulinarne eksperymenty. Próbowaliście już pizzy z frytkami albo kebabpizzy? Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda taka smakowa hybryda, zajrzyjcie na stronę internetową lokalu lub profil facebookowy. Tu też znajdziecie całą kartę dań, a na niej, poza pizzą, takie specjały, jak sakura shushi, krewetkowa sałatka, chorizo makaron czy orzeźwiające napoje smakowe. Już teraz więc – i to u siebie w domu – możecie sprawdzić, czym może być „zamiłowanie do kuchni przyprawione polską gościnnością”.

 

Pracownicy EBE Bełchatów do dyspozycji klientów są przez sześć dni w tygodniu (poniedziałek, środa-niedziela), w godz. 12.00-22.00. Zamówienia przyjmują telefonicznie, a następnie albo dowożą jedzenie pod wskazany adres, albo przygotowują je do odbioru na miejscu. Za wszystko zapłacić możemy zarówno kartą, jak i gotówką.


Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ trwa od kilkunastu dni. W tym czasie na miejskich kanałach swoją ofertę specjalną, dostosowaną do „nowej normalności”, zaprezentowało już ponad 20 bełchatowskich firm. A to jeszcze nie koniec. Przypomnijmy, główny cel inicjatywy magistratu to wspieranie lokalnej przedsiębiorczości w niełatwym dla gospodarki czasie. Każdy z nas może mieć w tym swój udział. Wystarczy skorzystać z propozycji i udogodnień przygotowanych przez regionalnych przedsiębiorców.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl