Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Obok lokalnych restauratorów w akcję /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ chętnie angażują się przedstawiciele innych branż. Oni również mają ciekawe oferty, a przy tym sięgają po różnorodne udogodnienia dla swoich klientów. To ważne szczególnie teraz, w dobie koronawirusa, kiedy powinniśmy z rozwagą podchodzić do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa nas wszystkich. Dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą bełchatowskiej firmy Wnętrza, która działa na naszym rynku od 1997 roku.

 

Kiedy wielu z nas w związku z pandemią spędza więcej czasu w domu, do głowy przychodzą nam różne pomysły, jak choćby remont czy odświeżenie mieszkania, łazienki albo biura. I tu właśnie z pomocą przychodzi bełchatowska firma Wnętrza i jej właścicielka Alicja Galewska. Pracownicy firmy już teraz pomogą zaprojektować wnętrze, zrealizują zamówienie, dobiorą oryginalne, autorskie dodatki. Wszystko to na najwyższym, światowym poziomie. Dodać warto, że projekty mebli, lamp i luster wychodzące spod ręki Alicji Galewskiej są wykonywane przez najlepszych lokalnych rzemieślników.

 

By lepiej poznać asortyment firmy Wnętrza, możemy odwiedzić Salon Wnętrz i Łazienek w Bełchatowie przy ul Zamoście 94 albo zajrzeć do sklepu internetowego wnetrza.shop. Z projektantami skontaktować się można telefoniczne (602 124 491) lub przez formularz na stronie internetowej.

 

Zachęcamy, zaglądajcie na stronę internetową firmy, profil facebbokowy, wybierajcie, zamawiajcie, remontujcie. Pamiętajcie, korzystając z usług lokalnych firm, nie tylko wspieramy je w powrocie do „nowej normalności”, ale przykładamy również rękę do rozwoju bełchatowskiej gospodarki.

 

fot./archiwum firmy

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl