Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Przyjęcie urodzinowe, spotkanie biznesowe za pasem, a wy nie macie pomysłu na poczęstunek? Spokojnie, w takich sytuacjach z pomocą przychodzi ekipa ADAM-ka, czyli miejscowa firma cateringowa. To właśnie o nich będzie mowa w dzisiejszej odsłonie akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ - promującej i wspierającej lokalny biznes.

 


Dwudaniowe obiady, zimne przystawki i desery – wszystko to zamówić możecie u ADAM-ka. Co ważne, zdrowie i estetyka idą tutaj w parze, a lista specjałów jest naprawdę długa – od tradycyjnych zup i drugich dań przez najróżniejsze sałatki aż po roladki, pieczenie, pasztety czy pierożki z ciasta francuskiego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, tak amatorzy dań mięsnych, jak i wegetarianie. Narzekać nie będą też łasuchy. Każdego dnia dostępne są bowiem szarlotka i sernik. Powody do zadowolenia mogą mieć również smakosze kuchni japońskiej. To właśnie z myślą o nich zorganizowano soboty z sushi i kaczką w tempurze.


Nie dość, że ugotują, upieką, przystroją, to jeszcze dowiozą pod wskazany adres lub poczekają aż sami jedzenie odbierzemy. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 512 736 518. Na zamówienia kucharz czeka od poniedziałku do piątku do godz. 11.00. Zaglądajcie na facebookowy profil firmy. Tu nie tylko znajdziecie aktualne menu na cały tydzień, ale podejrzycie również, jak prezentują się na fotografiach przygotowane przez ADAM-ka specjały. Poza codziennym cateringiem firma ADAM-ek Catering proponuje również usługi kucharskie w miejscu wskazanym przez klienta oraz śniadania, obiady i podwieczorki dla żłobków i przedszkoli.


Ponieważ catering jest dobrym i wygodnym rozwiązaniem nie tylko na czas epidemii koronawirusa, pamiętajcie o tej firmie także w „nowej normalności”. To ważne, bo aby wszystko wróciło jak najszybciej na właściwe tory, potrzebne jest nasze wspólne działanie. Właśnie to między innymi gwarantuje rozwój naszej regionalnej gospodarki.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl