Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Ostatnie tygodnie dla nikogo nie były łatwe. Koronawirus przewrócił nasze życie do góry nogami. Na szczęście wszystko pomału wraca na swoje tory. Z jednej strony daje to wielką radość, a z drugiej – niepokój i kłębiące się w głowie pytania, czy uda się przezwyciężyć negatywne skutki epidemii. Patrząc na trenerki ze studia Maximum, uczestniczki akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, zaczynamy wierzyć, że „jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie”.

 

Ich energia, pozytywne spojrzenie na świat i wiara w sukces udzielają się każdemu, kto przekroczy próg lokalu przy ul. Czaplinieckiej 32. Dlatego jeśli tęskniliście za ruchem, aktywnością fizyczną, treningami do utraty tchu, mobilizacją do działania, mamy dla was dobrą wiadomość. Studio Maximum jest już otwarte. Czas więc ruszyć się z kanapy i zadbać o swoje zdrowie. Dzięki indywidualnie dopasowanym ćwiczeniom i opiece dietetyka w Studiu Maximum szybko i sprawnie zredukujecie tkankę tłuszczową, zbudujecie masę mięśniową, ujędrnicie i wzmocnicie ciało. Popracujecie też nad wadami postawy i kondycją. Warto pamiętać, że przygoda z Maximum zaczyna się od osobistego spotkania i konsultacji treningowo-żywieniowej. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Zanim wybierzecie się na trening, najlepiej najpierw zadzwonić pod nr tel. 665 749 448 i umówić się na konkretną godzinę, a jest z czego wybierać, bo studio czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00. Pamiętacie również, że w związku z koronawirusem wciąż obowiązują nas określone zasady postępowania w miejscach publicznych. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów podczas wizyty w Maximum trzeba będzie m.in. dezynfekować dłonie przed i po treningu, używać maseczek i rękawiczek, przynosić ze sobą własny ręcznik i wodę do picia. Ponadto pomiędzy treningami, które odbywać się będą w konfiguracji jeden na jeden, przeprowadzana będzie dezynfekcja całego sprzętu.

 

Więcej informacji o firmie, treningach i dodatkowo o zdrowym stylu życia znaleźć można na stronie internetowej www.studiomaximum.pl oraz jej facebookowym profilu. Tu też dowiecie się, że na osoby, które skorzystają z oferty Maximum jeszcze w tym miesiącu, czekają atrakcyjne niespodzianki.

 

Nie zwlekajcie i już teraz umówcie się na skuteczny i bezpieczny trening personalny z uczestniczkami miejskiego programu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Pamiętajcie, że to, jak długo odczuwać będziemy negatywne skutki pandemii, w dużej mierze zależy od nas – klientów. Wspierajmy się więc nawzajem, bo to słuszny kierunek w drodze do „nowej normalności”.

 

fot./archiwum firmy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl