Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Meble "Ociepek" to gwarancja szerokiego wyboru mebli tapicerowanych i modułowych; fot. archiwum firmy

Każdego dnia do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ dołączają kolejne firmy z różnych branż. Meble „Ociepek” to jedna z nich. W salonie przy ul. Lipowej klienci znaleźć mogą szeroki asortyment mebli o różnorodnym wzornictwie.

 

 

Jak nie upaść w dobie epidemii? To pytanie od kilku miesięcy zadają sobie przedsiębiorcy prowadzący setki tysięcy polskich firm, także ci działający w Bełchatowie. Z pomocą przychodzi magistrat. Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ to sposób na dotarcie do większej liczby klientów i zaprezentowanie swoich usług. Z tej możliwości postanowili skorzystać także właściciele jednego z salonów meblowych.

 

 

„Dom może zastąpić cały świat, ale cały świat nie zastąpi domu”. W czasie epidemii koronawirusa i związanej z nią kwarantanny społecznej przekonaliśmy się, jak wiele prawdy jest w słowach nieznanego autora. Rodzinna firma Meble „Ociepek” już od 35 lat pomaga bełchatowianom urządzić dom tak, by był wyjątkowy i dopasowany na miarę. Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu kolekcji mebli pokojowych, tapicerowanych i skrzyniowych. Z pomocą fachowych doradców urządzą sypialnię, salon i kuchnię. Firma współpracuje z wieloma znanymi producentami, a uniwersalność ich oferty pozwala na urządzenie całego mieszkania przy zachowaniu spójności projektu. W trosce o komfort i wygodę swoich klientów firma zapewnia montaż mebli bezpośrednio w ich domach, wcześniej dowożąc je na terenie miasta za darmo. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płatności przelewem lub sfinansowania zakupów w systemie ratalnym. Szczegółowa oferta dostępna jest na internetowej stronie salonu www.meble-ociepek.pl i jego facebookowym profilu.

 

Czas pandemii jest trudny dla nas wszystkich, musimy zmagać się z różnymi wyzwaniami i stosować do nowych zasad sanitarnych. Dotyczy to szczególnie firm, od utrzymania których zależy także nasze bezpieczeństwo gospodarcze. Wspierajmy nasze lokalne przedsiębiorstwa, wybierajmy ich oferty i usługi – zapewni to nie tylko ich rozwój, ale pomoże także uratować wiele miejsc pracy.

 

Meble "Ociepek"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl