Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Do grona przedsiębiorców biorących udział w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ dołącza Pracownia Nitka. Ze względu na panującą w kraju epidemię Fundacja Rozwoju Nitka zmuszona była zawiesić swoją działalność warsztatową, dlatego też teraz otwiera sklep internetowy, w którym znaleźć można m.in. unikatowe rękodzieło i materiały plastyczne.

 

 

Koronawirus nie oszczędza nie tylko firm, ale także różnych fundacji, które zmuszone były albo zawiesić swoją działalność, albo poszukiwać innych form dotarcia do klienta. Zmiany dotknęły także bełchatowską Fundację Rozwoju Nitka, która od 2014 roku prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obowiązujące w kraju obostrzenia sanitarne spowodowały, że zorganizowanie warsztatów jest obecnie niemożliwe. By móc kontynuować swoją działalność po wygaszeniu epidemii, fundacja otworzyła sklep internetowy.

 

 

W ofercie Pracowni Nitka znaleźć można wyjątkowe artykuły rękodzielnicze i oryginalne prezenty. Ceramika, broszki, kolczyki i zawieszki to zaledwie niewielka część ich asortymentu. Warto także zwrócić uwagę na zestawy do samodzielnego wykonania mydełek, świec żelowych i magnesów. Pomyślano także o rodzicach, którzy teraz spędzają więcej czasu w domach z dziećmi – mogą oni wybierać spośród wielorakich kart pracy, np. w rysowanek, wydrapywanek czy odlewów gipsowych.

 

 

Pracownia pomyślała także o udogodnieniach dla swoich klientów. Sprawia to, że zakupy będą nie tylko szybkie i przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne. Mowa chociażby o możliwości płatności przez internet i elastycznym czasie pracy. Szczegółową ofertę znaleźć można w sklepie internetowym fundacji (www.sklep-pracownianitka.pl) oraz na jej facebookowym profilu.

 

Fundacja Rozwoju Nitka dzielnie walczy o utrzymanie się w dobie epidemii. To jednak nie jedyny podmiot gospodarczy, który znalazł się w trudnej sytuacji. To właśnie z myślą o nich prezydent Mariola Czechowska zorganizowała akcję /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. - Wspólnie tworzymy aktualny katalog naszych lokalnych firm i ich usług. Moim zdaniem to doskonały pomysł na promocję oraz dotarcie do większej liczby klientów – tłumaczy prezydent Czechowska. W akcję włączyć się może każdy z nas. Pamiętajmy, że wybierając produkty i usługi bełchatowskich przedsiębiorców, pomagamy im przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas.

 

fot./archiwum firmy

 

nitka

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl