Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ trwa w najlepsze. Na naszej liście wciąż przybywa przedsiębiorców, którzy mierzą się z sytuacją wywołaną przez koronawirusa. Na lokalnym rynku wiele jest firm szukających bezpiecznych sposób działania i docierania do klientów. Dziś do tego grona dołącza gabinet podologiczno-kosmetyczny Harmonia.

 


Odciski, nagniotki, kurzajki czy wrastające paznokcie albo też suche i pękające pięty – dla podologa z bełchatowskiej Harmonii nie ma problemów nie do pokonania. Zajmą się każdym schorzeniem stóp. Doświadczenie, profesjonalizm, życzliwa atmosfera to tylko niektóre zalety gabinetu mieszczącego się przy ul. Grota Roweckiego 12.


Na specjalistyczne konsultacje, zabiegi pielęgnacje i lecznicze stóp warto się wcześniej umówić. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 605 611 680. Z porad podologa skorzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.
To jeszcze nie wszystko, co do zaproponowania ma gabinet Harmonia. Tu możemy również zadbać o twarz i dłonie, a także oddać się w ręce profesjonalnego masażysty. Co ważne, czas społecznej kwarantanny pracownicy gabinetu wykorzystują na dokształcanie, dodatkowe kursy i szkolenia, a wszystko po to, by po powrocie do normalności, tej „nowej normalności” móc z jeszcze większym sercem i zaangażowaniem świadczyć usługi pielęgnacyjno-kosmetyczne.

 

Więcej dowiecie się, zaglądając na facebookowy profil firmy. Pamiętajcie, bez klientów lokalnym przedsiebiorcom może być trudno odnaleźć się w tych trudnych czasach. Dlatego jeśli możemy, korzystajmy z ich usług teraz, jeśli nie możemy, zaplanujmy wizytę np. w Harmonii na później. Tylko wspólne działania pomogą utrzymać lokalną gospodarkę na dobrym poziomie.  

 

fot./archiwum firmy

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl