Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Od kilku dni można już odwiedzać bełchatowskie restauracje i ogródki. W tej „nowej normalności” na swoich klientów oczekuje także restauracja Cztery Pory Roku, która właśnie przyłączyła się do promocyjnej akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Co ciekawego proponują? Jak radzą sobie z tą bądź co bądź trudną rzeczywistością?

 


Właściciele i pracownicy Czterech Pór Roku, lokalu mieszczącego się przy ul. 1 Maja 4, zapraszają ponownie w swoje progi. Czas społecznej kwarantanny dobrze wykorzystali: po pierwsze na opracowanie nowego menu, po drugie – na małe „przemeblowanie”. W dalszym ciągu jednak stawiają na zdrowe dwudaniowe obiady. Tu każdego dnia zjecie na miejscu lub zamówicie na wynos zupę i drugie danie do wyboru. Obok tradycyjnych potraw, takich jak pomidorówka z makaronem, wątróbka drobiowa z cebulką i jabłkiem z ziemniakami i surówką czy ziemniaki z kotletem schabowym skosztować można np. kremu ziemniaczanego z prażonym boczkiem albo też sałatki z panierowanym camembertem. To tylko niektóre z kulinarnych propozycji Czterech Pór Roku. W karcie znajdziecie o wiele więcej potrw, a wszystkie przygotowywane są zgodnie z recepturą pt. "gotowanie to nie praca, gotowanie to pasja". Są tam więc między innymi pierogi, dania mięsne, makarony, burgery oraz różnorodne sałatki. Zadowoleni będą również najmłodsi klienci – specjalne menu już na nich czeka.


Wybierając się na obiad do restauracji Cztery Pory Roku, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim w sali jedocześnie przebywać może 18 osób, w ogrodzie - 40. Przed wejściem zawsze należy zdezynfekować ręce i poczekać na obsługę, która wskaże nam miejsce. Równie ważne jest to, by przy jednym stoliku zasiadały rodziny lub osoby, które na co dzień razem mieszkają. Nie ma możliwości łączenia stolików, a odległość między nimi wynosi dwa metry. Zamówienie, a także płatności (karta lub gotówką) kelnerzy przyjmują bezpośrednio przy stoliku.


Więcej informacji o firmie, jej kulinarnych przysmakach oraz udogodnieniach przygotowanych na czas epidemii koronawirusa znaleźć można zarówno na stronie lokalu www.restauracja4poryroku.com.pl, jak i firmowym profilu facebookowym. Zaglądajcie, wybierajcie i zamawiajcie. W razie pytań zawsze możecie też zadzwonić pod numerem telefonu 690 019 313 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. A jeśli chcielibyście przyjść i zjeść obiad bezpośrednio w lokalu, to możecie to zrobić od wtorku do niedzieli od godz. 12.00.


Pamiętajcie, działając wspólnie w tych niełatwych dla nas czasach, możemy zdziałać wiele dobrego – dla siebie samych, dla lokalnych firm i szerzej – dla rozwoju regionalnej gospodarki. A taki jest właśnie cel naszej akcji /Belchatowska przedsiebiorczość w nowej odsłonie/.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl