Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Akcja magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ nie zwalnia tempa. Coraz więcej lokalnych firm podejmuje regularną walkę o powrót do "nowej normalności". Wśród nich jest również restauracja Gościniec. Jaką ofertę specjalną na ten niełatwy czas przygotowali pracownicy lokalu? Zobaczcie sami.

 
Udogodnienia zaproponowane przez właścicieli Gościńca otwierają przed klientami szereg możliwości. Nie trzeba już wychodzić z domu, by zjeść ulubione danie. Wystarczy wejść na stronę internetową i tu złożyć zamówienie. Można też stać się posiadaczem specjalnej aplikacji lokalu, która zdecydowanie ułatwia kontakt z pracownikami firmy. W Gościńcu nie stronią również od tradycyjnej rozmowy telefonicznej, a dowóz specjałów jest całkowicie darmowy. Zamówienia można także odbierać osobiście. Za wszystko zapłacimy online, kartą, blikiem lub gotówką. Decyzja należy do klienta.


Z kolei o tym, jakie danie odgrywa główną rolę każdego dnia, dowiecie się, zaglądając na facebookowy profil lokal lokalu. Tu też znajdziecie pełną ofertę kulinarnych przysmaków. A trzeba przyznać, że jest z czego wybierać: dwudaniowe obiady, burgery, sałatki, makarony, pizza i przekąski, których nie powstydziłaby się żadna europejska restauracja. Bo jak czytamy na stronie lokalu, w Gościńcu łączy się klasykę z nowoczesnością, smaki i aromaty z różnych zakątków kraju oraz świata. Teraz te wszystkie kulinarne dobrodziejstwa królować mogą na naszych domowych stołach.

 

Dajcie się skusić, zamawiajcie i wspierajcie rozwój lokalnych firm. Jest to bardzo ważne szczególnie teraz, kiedy wszyscy musimy mierzyć się z gospodarczymi skutkami koronawirusa. Powrót do „nowej normalności” będzie łatwiejszy tylko wtedy, gdy podejmiemy wspólne działania.

 

Przypomnijmy, że do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ włączyć się mogą także przedstawiciele innych branż. Liczy się działanie i gotowość do poszukiwania bezpiecznych form kontaktu z klientem w tych trudnych czasach.

fot./archiwum firmy

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl