Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Agencja ubezpieczeniowa Aliny Hyżak znajduje się przy ul. L. i M. Kaczyńskich

 Dzisiejsza odsłona akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ poświęcona będzie ubezpieczeniom. Przez tajniki różnorodnych polis, możliwości i sposobów rozważnego działania przeprowadzi nas prosperująca na naszym rynku Agencja Usług Finansowo-Ubezpieczeniowych Alina Hyżak. Zawsze, a szczególnie teraz – w dobie koronawirusa - warto wiedzieć, jak zapewnić sobie bezpieczną przyszłość.

  

Wbrew pozorom ubezpieczenia stanowią rozległą dziedzinę wiedzy i nie zawsze wiemy, jak się po niej poruszać. I tu z pomocą przychodzi bełchatowska
Agencja Usług Finansowo-Ubezpieczeniowych Alina Hyżak. Oni o polisach wiedzą wszystko i chętnie tą wiedzą się dzielą. Można to sprawdzić, przychodząc do lokalu przy ul. M. i L. Kaczyńskich 14 lub dzwoniąc pod nr tel. 606 946 897. Pracownicy firmy do dyspozycji klientów są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

 

Wytłumaczą, podpowiedzą, rozwieją wszystkie wątpliwości, odpowiedzą na każde pytanie. A pytać możemy o wiele, np. o ubezpieczenia na życie i zdrowie, domu, mieszkania czy samochodu. W ofercie firmy znajdują się również polisy emerytalne, pracownicze, inwestycyjne i biznesowe.

 

Jednak wizyta w agencji to nie jedyny sposób, by dowiedzieć się czegoś więcej o ubezpieczeniach. Zajrzyjcie na profil facebookowy firmy. Tu znajdziecie szereg wartościowych postów, merytorycznych odpowiedzi w komentarzach, odesłań do konkretnych artykułów, a przede wszystkim informacje o gotowości do działania, podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Elastyczność i umiejętność dostosowania systemu pracy nie tylko do indywidualnych potrzeb klienta, ale także do specyfiki czasów koronawirusa to tylko niektóre z zalet tej bełchatowskiej firmy ubezpieczeniowej. Jak widać, idą z duchem czasu, nigdy nie stoją w miejscu i wciąż szukają sposobów na dobry i bezpieczny kontakt z klientem. Wykorzystują do tego różne narzędzia – zarówno te tradycyjne, np. telefon czy mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.), jak i te bardziej nowoczesne, w tym media społecznościowe i wideorozmowy. Teraz wszystko możecie załatwić bez wychodzenia z domu.

 

Pamiętajmy, korzystając z usług i udogodnień proponowanych przez lokalnych przedsiębiorców, nie tylko wspieramy ich rozwój w tym trudnym czasie, ale dbamy również o bezpieczeństwo swoje i naszych najbliższych.

 

fot./archiwum firmy

Caption Text

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl