Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Trwająca od kilku tygodni akcja magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ pokazuje wyraźnie, że firmy działające na naszym rynku nie dają za wygraną i mimo epidemii koronawirusa wciąż szukają sposobów na dotarcie do klientów. Walczą w ten sposób nie tylko o własne „być albo nie być”, ale również o los swoich pracowników, a w szerszej perspektywie – także o rozwój regionalnej gospodarki. Dziś do tego grona dołącza firma Tyluś Pranie.

 

 Stopniowanie przysłówka „czysto, czyściej, najczyściej” ta bełchatowska firma opanowane ma do perfekcji. Skąd taki wniosek? Stąd, że od kilku lat nieprzerwanie piorą i czyszczą dywany, tapicerki samochodowe, obicia mebli, wózki i foteliki dziecięce. Żadne zabrudzenie nie jest im straszne, nawet to na skórzanej powłoce. Najpierw ją doprowadzą do porządku, a następnie profesjonalnie zaimpregnują. Na facebookowym profilu firmy podejrzeć można, jak łóżka, fotele, kanapy, dywany u DawidaTylusia zyskują drugie życie. Efekty codziennej pracy całego zespołu czasami naprawdę zaskakują klientów: „Plama na moim dywanie, która była nie do usunięcia – zniknęła. Z czystym sumieniem polecam!” - pisze pani Agnieszka na profilu firmy.

 

To jeszcze nie wszystko, co oferuje ta młoda, ale już doświadczona bełchatowska firma. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się usługa ozonowania. Co to takiego? Najogólniej mówiąc -­ oczyszczanie pomieszczeń z roztoczy, alergenów, pleśni, grzybów, wirusów oraz bakterii. Zabieg usuwa także nieprzyjemne zapachy różnego pochodzenia.

 

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa: https://tylus-pranie.pl/ przeczytać można, że zespół Tyluś Pranie swoją działalność opiera przede wszystkim na 6 filarach: perfekcyjności, skuteczności, elastyczności, jakości, bezpieczeństwie oraz efektywności. Co ważne, opinie klientów zdają się to potwierdzać.

 

By zamówić wybraną przez siebie usługę, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 690 424 343 lub napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Specjaliści od czystych dywanów i tapicerek przyjadą pod wskazany adres i z pewnością zaradzą, jak trzeba. A my klienci nie dość, że będziemy zadowoleni, to jeszcze wesprzemy naszą lokalną gospodarkę w powrocie do "nowej normalności".

 

fot./archiwum firmy

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl