Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Wciąż wydłuża się lista lokalnych firm biorących udział w promocyjnej akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Dziś dopisujemy do niej informatyków, którzy oferują profesjonalny outsourcing usług IT. Poznajcie SmallDesk.

  

Czym jest w ogóle outsourcing IT? Najkrócej mówiąc, to zewnętrzna, kompleksowa obsługa informatyczna firmy. Dziś większość przedsiębiorstw nie byłaby w stanie funkcjonować bez komputerów oraz odpowiedniego oprogramowania. Od tego w dużej mierze zależy przecież ich efektywność i sprawne działanie. Więcej na ten temat wie zapewne zespół SmallDesk.

 

Specjalizują się w systemach komputerowych dla firm, dla których nie jest konieczna stacjonarna obsługa i pomoc informatyczna. Pomagają w codziennych problemach ze sprzętem i oprogramowaniem, a co równie ważne, starają się im też zapobiegać. Żadna sytuacja kryzysowa nie jest im straszna. Serwis i pomoc techniczna, także zdalnie, wsparcie przy homm office, projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych, monitorowanie czasu pracy, doradztwo przy zakupach sprzętu informatycznego – to tylko niektóre z usług oferowanych przez SmallDesk.

 

Ponadto podczas bezpłatnych konsultacji IT dowiecie się na przykład, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo informatyczne oraz jakie rozwiązania są najlepsze dla waszej firmy. Śmiało, można pytać o wszystko, bo - jak sami podkreślają - komputery to ich pasja, a do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 

Z zespołem SmallDesk możecie się spotkać w biurze przy ul. Budryka 14/55. Otwarci są również na kontakt telefoniczny 694559141, mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.., a także przez formularz na stronie internetowej www.smalldesk.pl.

 

Zachęcamy, korzystajcie z usług naszych bełchatowskich firm. Tylko w ten sposób możemy niwelować negatywne skutki epidemii koronawirusa. A troska o rozwój lokalnej gospodarki to nasz wspólny, dobrze pojęty interes.

 

fot./archiwum firmy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl