Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

"Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie" to akcja promocyjna przygotowana z myślą o lokalnych firmachPrezentacja tekstowa, graficzna, fotograficzna, a nawet krótki spot reklamowy – tak na miejskich kanałach promować się mogą lokalni przedsiębiorcy w dobie koronawirusa. Rusza kolejna akcja magistratu, której celem jest wsparcie bełchatowskich firm.


Epidemia koronawirusa bardzo mocno dała się we znaki przedsiębiorcom. Pomoc czeka na nich w ramach rządowej tarczy antykryzysowej. Dodatkowo właściciele lokalnych firm skorzystać mogą ze wsparcia zaproponowanego przez prezydent miasta Mariolę Czechowską.


- Rozwój bełchatowskiej gospodarki jest dla mnie bardzo ważny. Obecnie, kiedy wiele firm boi się o swoją przyszłość, staramy się je wesprzeć. Dlatego przygotowałam m.in. program ulg i udogodnień, które zapobiec mają utracie płynności finansowej i zwolnieniom pracowników. Teraz mamy kolejną propozycję – mówi prezydent miasta Mariola Czechowska.


By odnaleźć się w „nowej normalności”, trzeba niewątpliwie szukać innowacyjnych form działania. Wielu bełchatowskich przedsiębiorców już to robi. Są wśród nich restauratorzy, właściciele sklepów spożywczych i odzieżowych, ale nie tylko. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno swoich klientów, jak i pracowników proponują wiele udogodnień. Zamówienia na wynos, zakupy na telefon, dostawę produktów do domu czy możliwość płacenia kartą – to tylko część z nich.


To właśnie z myślą o tych, którzy stawiają na bezpieczne działanie, prezydent miasta Mariola Czechowska wyszła z propozycją stworzenia aktualnego katalogu ich usług. Co ważne, informacje o firmie, sposobie działania zamieszczane będą bezpłatnie na www.belchatow.pl,, a także profilach facebookowym miasta oraz Centrum Informacji Turystycznej.


- „Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie” to szansa na dotarcie do większej liczby klientów, promocję własnych produktów czy usług. Mieszkańców zachęcam do korzystania z ofert lokalnych firm, a samych przedsiębiorców do udziału w naszej inicjatywie – dodaje prezydent Mariola Czechowska.


By przyłączyć się do akcji, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Co powinno ono zawierać? Podstawowe informacje, czyli: nazwę i adres firmy, godziny otwarcia, numer telefonu i e-mail, adres strony internetowej oraz nazwę profilu na portalach społecznościowych. Ważne również, by wskazać oferowane produkty i usługi, preferowany sposób kontaktu z klientem, a także wprowadzone udogodnienia, np.: dowóz, produkty na wynos czy możliwe formy płatności: online, karta, gotówka.


Przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do akcji, mają również możliwość wyboru formy prezentacji własnej działalności. Może to być zwykła informacja tekstowa, graficzna, z wykorzystaniem fotografii, a także krótki spot reklamowy.


Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Promocji i Turystyki w bełchatowskim magistracie pod nr tel. 44 733 51 62, 44 733 51 09.


KZB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl