Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W Maciej Wyka FARBY znaleźć można szeroką gamę kolorów farb do wnętrz i elewacji fot./ archiwum firmy

Na listę firm biorących udział w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ wpisuje się również Dunn-Edwards Polska - Salon Firmowy Bełćhatów. Przy ul. Czaplinieckiej 143 znaleźć można nie tylko wysokiej jakości farby, ale także profesjonalne narzędzia malarskie.

 

 

Epidemia koronawirusa spowodowała zmiany w każdym aspekcie naszego życia. Jej skutki odczuwają także przedsiębiorcy, którzy w tym trudnym czasie muszą poszukiwać alternatywnych sposobów dotarcia do klienta. Z pomocą w walce o zachowanie płynności finansowej oraz utrzymanie zatrudnienia w bełchatowskich firmach magistrat proponuje udział w akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Każdego dnia dołączają do niej kolejne przedsiębiorstwa z różnych branż.

 

 

Tym razem przedstawiamy firmę specjalizującą się w sprzedaży farb do wnętrz i elewacji. W siedzibie Dunn-Edwards Polska - Salon Firmowy Bełchatów przy ul. Czaplinieckiej znaleźć można nie tylko szeroką gamę kolorów farb odpornych na szorowanie i bezpiecznych dla środowiska. Klienci mogą liczyć na pomoc profesjonalnych doradców oraz bezpłatną poradę architekta wnętrz. By zakupy były jak najbardziej bezpieczne, firma umożliwia płatność kartą oraz przy użyciu aplikacji Apple Pay. Więcej o firmie oraz pełną ofertę znaleźć można na stronie www.farbybelchatow.pl oraz na profilu facebookowym firmy.

 

 

Decydując się na skorzystanie z usług lokalnych firm, nie tylko pomagamy im w trudnym z punktu widzenia gospodarczego czasie, ale także wspieramy rozwój bełchatowskiej gospodarki.

 

farby

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl