Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Firma HMD z Bełchatowa specjalizuje się w czyszeniu powierzchni najnowocześniejszymi metodamiWiosna to doskonały moment na gruntowne porządki, nie tylko w mieszkaniach. Elewacje budynków, chodniki podwórkowe czy sprzęty wielkogabarytowe też przydałoby się odświeżyć. Chętnie pomogą wam w tym pracownicy lokalnej firmy HMD, która właśnie włączyła się do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Bez względu na epidemię koronawirusa cały czas pracują, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

 

 

Ta bełchatowska firma specjalizuje się w oczyszczaniu strumieniowo-ściernym metodą sodowania, piaskowania i szkiełkowania. Przyjeżdżają do klienta, oceniają stan powierzchni przeznaczonej do czyszczenia, ale wyceniają też na podstawie fotografii, dobierają, doradzają najskuteczniejszą metodę usuwania różnych zanieczyszczeń. Wszystko to robią bezinwazyjnie i bezpyłowo. Dodać warto, że sodowanie, czyli piaskowanie sodą, stosowane jest m.in. w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, usługach komunalnych, a także przy renowacji i odświeżaniu zabytków i antyków.


Ponadto HMD poprowadzi obsługę inwestycji z branży budowlanej i instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wśród udogodnień przygotowanych przez firmę na czas koronawirusa wymienić trzeba możliwośc płatności przelewem. Więcej informacji znajdziecie na www.hmd.com.pl oraz na profilu facebookowym firmy.

 

Pamiętajmy, korzystając z usług i udogodnień proponowanych przez lokalnych przedsiębiorców, nie tylko wspieramy ich rozwój w tym trudnym czasie, ale dbamy również o bezpieczeństwo swoje i naszych najbliższych.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl