Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Dziś w ramach akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ zachęcamy do skupienia się na swoim zdrowiu. Może warto byłoby na przykład wykonać badanie podologiczne? Zaintrygowani? Jeśli tak, zobaczcie, co w tym względzie proponuje Ortopedyk - kolejna lokalna firma, która mimo koronawirusa wciąż działa na naszym lokalnym rynku.

 

Komputerowe badanie na podoskopie pozwala na bardzo szybką ocenę budowy, kształtu stóp, a także ustawienia stawu skokowego i kolan pacjenta - a to dopiero początek profilaktyczno-diagnostycznych zalet tego badania. Więcej dowiedzieć się można, dzwoniąc i umawiając się na wizytę właśnie w bełchatowskim Ortopedyku, działającym obecnie przy ul. Poziomkowej 12. Profesjonalne badanie podoskopowe to jeszcze nie wszystko. Jeśli zajdzie taka potrzeba, otrzymacie tu odpowiednie, indywidualnie dostosowane wkładki ortopedyczne. W ofercie są m.in. wkładki supinujące, pronujące, wyrównujące, korytkowe, z pelotami czy też z odciążeniem pięt. Wykonacie je nie tylko ze wskazaniami od podologa, lekarza i fizjoterapeuty, ale jest to możliwe również bez skierowania.

 

Ponadto znajdziecie tu także duży wybór asortymentu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Pamiętacie Ortopedyk to zarówno sklep, jak i wypożyczalnia sprzętów medyczno-ortopedycznych. Zawsze możecie zadzwonić pod numer 882 657 195, dopytać, zapisać się na wizytę lub zamówić to, czego potrzebujecie. W razie konieczności zamówienie otrzymacie bezpośrednio do domu. Więcej informacji o firmie znaleźć można na jej facebookowym profilu.

 

Zachęcamy, wspierajcie rozwój lokalnych firm. Jest to bardzo ważne szczególnie teraz, kiedy wszyscy musimy mierzyć się z gospodarczymi skutkami koronawirusa. Powrót do „nowej normalności” będzie łatwiejszy tylko wtedy, gdy podejmiemy wspólne działania.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl