Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Przez kilkanaście dni trwania akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ na miejskich kanałach swoją ofertę specjalną, dostosowaną do „nowej normalności”, zaprezentowało już ponad 20 bełchatowskich firm. A to jeszcze nie koniec. Dziś do tego grona dołączyła firma ASW Projekt.

 

 

Jak właściwie dobierać kolory i zestawiać ze sobą meble, zasłony czy inne dodatki w mieszkaniu? Na co stawiać – na harmonię czy też kontrast? W obliczu planowanych zmian i remontów takich pytań stawiamy na ogół wiele. A na wszystkie odpowiedzieć może Aneta Sobaniec – właścicielka firmy ASW Projekt. Mało tego, by spotkać się z panią architekt wnętrz, wcale nie musimy czekać do końca społecznej kwarantanny. Firma działa także w czasie pandemii. Jednak w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo preferowany jest obecnie kontakt telefoniczny (500 288 289), mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) albo wideorozmowa.


Porady stylistyczne, poprawa funkcjonalności mieszkania lub biura, wybór inspiracji i kolorów, a także weryfikacja projektów, wizualizacje 3D i home staging – to właśnie tym na co dzień zajmuje się bełchatowska firma ASW Projekt. Zainteresowani? By poznać więcej szczegółów na temat usług proponowanych przez lokalnego architekta wnętrz, metod pracy czy przebiegu porady wnętrzarskiej, wejdźcie na stronę www.aswprojekt.pl lub facebookowy profil firmy.


Coraz częściej dostrzegamy, że aby zdobyć dobry produkt lub usługę na najwyższym poziomie, wcale nie trzeba daleko szukać. Na bełchatowskim rynku jest wielu przedsiębiorców, którzy działają w oparciu o profesjonalizm połączony z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Korzystajmy z ich ofert, wybierajmy ich produkty. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy w wielu regionalnych firmach przez epidemię koronawirusa trwa walka o zachowanie płynności finansowej oraz utrzymanie miejsc pracy. Wspieranie lokalnej gospodarki to główny cel miejskiej akcji promocyjnej.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl