Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Jesteście właścicielami lub administratorami budynku, któremu przydałoby się porządne odświeżenie? Jeśli tak, to chętnie pomoże wam w tym jedna z firm biorących udział w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. O kim mowa? O MD Exspert Clean, czyli specjalistach od czyszczenia, mycia oraz impregnacji różnych powierzchni.

 

 

Kostka brukowa, betonowa albo też granitowa, posadzki zarówno te betonowe, jak i żywiczne, a do tego elewacje budynków, a także dachy – wszystko da się wyczyścić, oczywiście pod warunkiem, że ma się wiedzę, doświadczenie i odpowiedni sprzęt. A tym wszystkim dysponuje firma MD Expert Clean. Są w stanie usunąć nie tylko zanieczyszczenia atmosferyczne czy zabrudzenia wywołane przez mchy, grzyby, wykwity, ale również ślady opon, plamy po olejach silnikowych i innych płynach technicznych. Co istotne, nie boją się nawet niepożądanych napisów i rysunków na ścianach zewnętrznych. „Grafficiarze” powinni więc mieć się na baczności, bo w MD Expert Clean mają tajną broń – powłokę „anty-graffiti”. Profesjonalizm i kompleksowość usług to ich drugie imię.

 

Do tego właściciele i pracownicy tego bełchatowskiego przedsiębiorstwa nigdy nie stoją w miejscu, nawet teraz – w dobie koronawirusa. Stale się rozwijają, ulepszają metody pracy, rozszerzają swoją działalność. Właśnie do listy oferowanych usług dopisali profesjonalne malowanie natryskowe elewacji budynków, tarasów, ogrodzeń i dachów.

 

Więcej informacji na temat sposobów działania firmy, organizacji pracy i dostępnych terminów uzyskać można pod nr tel. 795 989 200. A jak to wszystko wygląda w praktyce, podejrzeć można na facebookowym profilu firmy.

 

Po raz kolejny przekonujemy się, że aby zamówić produkt lub usługę na najwyższym poziomie, nie musimy wcale daleko szukać. Kompetentnych, zaangażowanych przedsiębiorców mamy na wyciągnięcie ręki – tu w Bełchatowie. I niech tak zostanie, ale do tego potrzebni jesteśmy my – klienci. Wspierajmy zatem regionalną gospodarkę, korzystając z ofert lokalnych firm z różnych branż.

 

fot./archiwum firmy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl