Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

W Keratin i MakeUp Studio włosy odzyskują blask i gładkość 

 W poniedziałek, 18 maja, rusza kolejny, trzeci już, etap odmrażania gospodarki. Co to oznacza? Choćby to, że będziemy mogli skorzystać z usług fryzjerów i kosmetyczek. O otwarciu salonu poinformowała również jedna z lokalnych firm, która bierze udział w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Mowa o Keratin i MakeUp Studio.

 

Już teraz można się umawiać na keratynowe prostowanie włosów czy BotoHair Botoks z użyciem profesjonalnych kosmetyków. Jeśli marzycie o jedwabiście gładkich i lśniących pasmach, wstarczy zadzwonić pod nr tel. 882 695 777 i ustalić termin spotkania. Dodajmy, że w lokalu przy ul. Grota Roweckiego 12 obowiązywać teraz będą zasady charakterystyczne dla tej „nowej normalnośći”. Dlatego wybierając się do Keratin i MakeUp Studio, pamiętajcie o zabraniu maseczki ochronnej i... dobrego humoru.

 

Obecnie trwają również zapisy na makijaż. Makeup dzienny, wieczorowy czy ślubny? Stonowany, a może wyrazisty i odważny? W studiu Patrycji Budzyńskiej wszystko jest możliwe. Tym bardziej że, jak sama właścicielka salonu przyznaje, czas społecznej kwarantanny wykorzystała na planowanie kolejnych szkoleń i warsztatów.

 

Salon czynny będzie od 18 maja, w każdą sobotę i niedzielę, w godz. 7.00-20.00, a także w poniedziałki, o czym właścicielka informuje na firmowym profilu facebookowym. Za usługę możecie zapłacić gotówką, kartą lub blikiem.

 

Zachęcamy, korzystajcie z ofert bełchatowskich przedsiębiorców. Z każdym klientem ich szanse na przetrwanie w „nowej normalności” wzrastają. W tym trudnym dla wszystkich czasie bądźmy i działajmy razem. To jest najlepsza metoda na rozwój naszej lokalnej gospodarki.

 

fot./archiwum firmy

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl