Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Z początkiem maja rozpoczął się drugi etap „odmrażania gospodarki”. Nadal jednak nie możemy zaplanować wyjścia na obiad czy kolację do wybranego lokalu. Nie zmienia to faktu, że bełchatowskie restauracje cały czas pracują. Kucharze gotują, kelnerzy przyjmują zamówienia, a kierowcy rozwożą posiłki wprost do naszych domów. Tak jest między innymi w Kubusiu przy ul. Piłsudskiego 31.

 
To już kolejna firma, która skorzystała ze wsparcia magistratu i przyłączyła się do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Dzięki temu bełchatowianie mogą zapoznać się z ofertą specjalną lokalu i wprowadzonymi na ten trudny czas udogodnieniami.

 

Dwudaniowe obiady, catering na domówki, zimna płyta to tylko niektóre z kulinarnych propozycji restauracji Kubuś. Aktualne menu podejrzeć możemy na facebookowym profilu firmy. Poza tym restauracja Kubuś znalazła się w gronie firm, które na czas epidemii koronawirusa przyjęły zasadę: „skoro klienci nie mogą przyjść do nas, my pojedziemy do nich”. Wystarczy zadzwonić, zamówić wybrane danie, podać adres i czekać na dostawę. Jest też możliwość przygotowania dań na wynos. Wkrótce będzie też można złożyć zamówienie przez stronę internetową i zapłacić za nie przelewem. Szczegółów wypatrujcie na www.restauracjakubus.pl.


Pamiętajcie, o lokalną gospodarkę dbać możemy wszyscy. Temu też służy m.in. nasza akcja. Zamawiajcie więc, korzystajcie z usług i wszelkich udogodnień. Ważne jest to szczególnie teraz, kiedy wspólnie tworzymy tę „nową normalność”.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl