Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W Kopalni Kawy ziarna wypalane są w specjalnym piecu, fot./archiiwum firmy

/Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ nabiera tempa. Dziś do grona firm biorących udział w akcji magistratu dołącza Kopalnia Kawy. Przy Placu Wolności znaleźć można nie tylko świeżo palone ziarna, ale także przekonać się o tym, że kawę pić można na niemal nieskończoną liczbę sposobów.

 

 

„Zrobić komuś kawę, to jakby go przytulić” - to motto właścicieli Kopalni Kawy, którzy swoją pasją i miłością do czarnego napoju dzielą się z bełchatowianami od listopada 2019 roku. W czasach epidemii koronawirusa działalność kawiarni była mocno ograniczona, stąd decyzja o skorzystaniu z inicjatywy prezydent Marioli Czechowskiej, która zaprasza wszystkich prowadzących działalność gospodarczą do wzięcia udziału w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

 

Aromatyczne espresso, aksamitne cappuccino czy delikatne latte – w Kopalni Kawy można wybierać spośród 17 rodzajów napojów, ale to nie wszystko. Co sprawia, że kawa przy Placu Wolności jest wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta. Niektórzy lubią mocno paloną kawę, ktoś inny woli delikatny, czekoladowy smak. Klienci mają różne upodobania, a dzięki wypalaniu kawy na miejscu, mogą oni liczyć, że dostaną napój dokładnie taki, jaki smakuje im najbardziej. Pełną ofertę znajdziecie na stronie www.kopalnia-kawy.pl i na facebookowym profilu firmy. Pamiętajcie, że kubek gorącej kawy możecie wziąć na wynos albo zamówić aromatyczne ziarna, które firma dowiezie wam do domu.

 

 

Epidemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia to czas trudny dla nas wszystkich, szczególnie zaś dla przedsiębiorców, którzy walczą o utrzymanie swoich firm. Każdy z nas może wspomóc lokalną gospodarkę. Temu celowi służy właśnie akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, w ramach której tworzymy katalog przedsiębiorstw oraz oferowanych przez nie produktów i usług. Okazuje się, że nie trzeba daleko szukać, by znaleźć to, czego potrzebujemy. Wystarczy rozejrzeć się w Bełchatowie.

 

kopalnia kawy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl