Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Baby Minkky to nie tylko artykuły dla niemowląt, ale także pomysły na niebanalne prezenty fot./archiwum firmy„Ogranicza nas tylko wyobraźnia” to motto kolejnej firmy, która przyjęła zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej do udziału w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. W ofercie „Baby Minky” Karolina Olczyk znaleźć można bogaty wybór wyprawek dla noworodków, ale nie tylko. By zakupy w czasie epidemii koronawirusa były jak najbardziej bezpieczne, właściciele firmy wprowadzili szereg udogodnień dla swoich klientów.

 

 

/Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ to akcja magistratu, która za główny cel stawia sobie wspieranie lokalnego biznesu w czasie epidemii koronawirusa. Nowa rzeczywistość gospodarcza postawiła przed firmami szereg wyzwań. By utrzymać swoją działalność, a w konsekwencji także miejsca pracy, wprowadzają one często nowatorskie udogodnienia dla klientów. Jedną z takich firm jest „Baby Minky” Karolina Olczyk.

 

W ich ofercie można znaleźć szeroki asortyment produktów dla najmłodszych, wszystkie uszyte z materiału minky. Tkanina przepuszcza parę wodną, jednocześnie zapewniając dziecku ochronę przed zimnym powietrzem. Co ważne, po zabrudzeniu rzeczy można wielokrotnie prać w pralce automatycznej, bez ryzyka utraty właściwości materiału. Klienci mogą wybierać spośród kolorowych, miękkich i ciepłych wyprawek dla noworodków, ozdobnych poduszek i dodatków wyposażenia domów. Firma oferuje także bawełniane maseczki i torby na zakupy, które można prać, prasować oraz, co ważne - dezynfekować.

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów firma zapewnia dostawy zamówionych produktów bezpośrednio pod wskazany adres, płatność online, a także pełną dyspozycyjność 7 dni w tygodniu. Szczegóły oferty można znaleźć na ich facebookowym profilu.

 

Pamiętajcie, że wszyscy możemy w łatwy sposób wspierać rozwój bełchatowskiej gospodarki. Wystarczy odwiedzać strony i profile społecznościowe lokalnych przedsiębiorców, zamawiać ich produkty oraz usługi. Dzięki temu wiele z nich ma szansę utrzymać się na rynku w tym trudnym dla wielu branż czasie.

 

baby minky

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl